Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én vagyok így vele?

Csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
Kék szemmel, szőke hajjal és nagyon fehér bőrrel születtem. Nekem ez egyáltalán nem tetszik szóval ma már úgy nézek ki, hogy fekete haj, barna bőr (szolizok, de természetesnek hat:) a kék szem persze megmaradt. Nem vagyok műnő (nem tartom magam annak :D), csak kíváncsi vagyok, hogy van-e más is így vele, hogy a természetes külsejének full ellentétével érzi jól magát? 17/L
2011. jan. 26. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én barna szem,barna haj,átlagos színű bőr,de néha szolizok de nem leszek nagyon barna,és mikor befestettem a hajam cs még sötétebb barnára,de sztem jobban érezném magam máshogy.. L/14
2011. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is utálom magam ugy ahogy megszülettem.én pl barna haju vok eredetileg és fehér bőrü de 6éve hamvasszőke vok és enyhén barna a bőrszinem.én igy tetszem magamnak
2011. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban középszőke hajam volt,fehér bőröm és semmilyen színű zöld szemem.A lehető legrondább fajta.Amiből az ember meg nem mondja milyen szín.Aztán váltottam,szőke haj,barna bőr az alapszínemhez képest brutál barna.A szemem változatlan,de folyton műszempillákat hordtam,meg ilyesmiket,hogy azért a szemem is jól nézzen ki.És nagyon jól érzetem magamat.Kb.ilyen idős koromban történt mindez,mint amiben te is vagy.Most 22 vagyok és visszatértem az eredeti haj és bőrszínemhez.Persze a bőröm nem a legszebb,mert a fehér bőrön minden apró hiba jobban látszik,de sokkal jobban érzem így magamat.Nem kell folyton hajfestékkel roncsolni a hajamat és elrákosítani a bőrömet.A pénzről meg már ne is beszéljünk.Ha kiszámolod és akkor igen csak alsó hangon számoltam,hajfestés havi 1000Ft szoli havi 4000Ft ez egy félévben 30.000Ft.Ebből a pénzből inkább én bemegyek a mac-be és bevásárolok félévente.
2011. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És elnézést az offért,de ezt azért olvassák egy páran és szeretném leírni amire gondolok.Manapság szinte minden lány festi a haját és szolizik.Na jó hajfestéket lehet kapni 1000-1500Ft-ért és nem mindenkinek kell havonta festeni a tövét.De a szoli szerintem iszonyat drága és valaki hetente 2-szer is jár.És állítom,hogy a fiatalok között minden 3-ik.Aztán meg ott sopánkodnak a dm-ben,hogy melyik alapozót vegye meg az essenceset vagy a maybellinet.Közben ha nem járnának szoliba akár a Diort is megvehetnék maguknak.Hosszútávon a szolárium sokkal károsabb,mint egy ilyen neves kozmetikum mindennapi használata.
2011. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is barna hajam és barna szemem van... télen fehér, nyáron meg szinte fekete a bőröm, akár 10perc alatt lebarnulok.

Szőkített hajam van, és nem megyek napra. :D Sosem tetszett az eredeti verzió... -.-

2011. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem kék szem, fehér bőr és sötétszőke haj.:)

én nagyon szeretem így magam.:)

és szerintem az egyedi, akinek olyan fehér bőre van..undorítónak találom a szolizást..:| ráadásul még akinek érzékenyebb a bőre, az bőrrákot is kaphat.:|

2011. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én keverék vagyok:)

Eredetileg: fehér bőr, világosbarna haj, kék szemek.

Aztán huszonéves korom elején: festett sötétbarna, színezett fekete, vagy mahagónisbarna és barna bőrrel (jártam szoliba és napoztam is).

Manapság már nem akarok ráncos banya bőrt, így hófehér bőr, kék szem, és szőkésbarna haj. Imádom:D

2011. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

eredetileg sötétes barna haj,barna szem,kreol bőr..

most kékesfekete a hajam sokak szerint nagyon jól áll.:D

utálom h mindig barna a bőröm..és ezáltal valamiért tele vagyok pigment foltokkal..ami szexinek is mondható mert egy van a mellem felett is..de a hátamon is vannak..már hozzászoktam:D

és már csak azért is csoki(fekete)barna vagyok minden nyáron h irigykedhessenek:P

2011. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Futaki.Bátor ***** válasza:
nálam eredetileg: porcelánfehér bőr, kék szemek, sötétszőke haj... nekem is volt egy időszakom amikor kreol bőrt meg barna hajat akartam. most vörös vagyok, ami a kedvenc hajszínem és mostmár örülök h fehér a bőröm, szerintem nagyon szép(:
2011. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy vagyok mint te. Világéletemben magas, vékony, dús barnahajú, kismellű, hosszúlábú akartam lenni. Ehelyett szőkehaj jutott, kékszem, hófehér bőr, és nagy mellek, mondjuk homokóra alkat, de csak 170 cm. Persze így is szép vagyok, de úgy lennék olyan. Viszont nekem ez a teljes átalakítás túl macerásnak tűnik, sosem festeném be a hajam barnára- lenő, roncsolná a vékonyszálakat. Szoli meg ilyen fehér bőrnél nem ajánlatos ráncosítana, meg sok anyajegyem is van, najó nem annyira sok, de a bőrgyógyászok szerint a genetikailag kódolt színtől nem szabad eltérni. Szerintem idővel te is meg fogod szívni a szolit, mert fehér az eredeti bőröd. Nekem Grace Kelly a stílusikonom, és ahelyett hogy mindenen változtatnék, így hozom ki magamból a legtöbbet.
2011. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!