Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A punk haj az csakis tarajos...

A punk haj az csakis tarajos lehet? Milyen punk hajak vannak még?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy hogy milyen 'punk hajak' vannak még? :D Jópofa kérdés, ha befested az egészet pirosra vagy zöldre az is elég ,,punkos" :)
2011. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csak tarajos lehet. Fiú vagy vagy lány? Estefelé majd megint felnézek ide és szívesen linkelek neked, ha szeretnéd.
2011. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lánynak:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Pasiknak:



[link]


[link]


[link]



De mi van, elmúlt az emo, jön a punk?

2011. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Úgy látom megelőztek a képpekkel. Amúgy miért keresel ilyen képeket? Te is punk vagy ? :)
2011. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kb vagy 4 éve halgatok punkot

eddig tök átlagos voltam

semmi rocker ruha,semmi style haj

a ruházatom kimerült 1 pár turis/piacos cuccban meg sportcsukában

de most ugyhatároztam hogy megmutatom hogy mi van belül

csak az a baj hogy a tarajt már csak a szülők miatt sem engedhetem meg magamnak

igy valami másmilyen punk hajviseletet keresek

am Fiu vok

2011. jan. 28. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:

16:21


A linkelt hajak tucat hajak,egy punk sose csinálna ilyet.

Az első pár kép műraszta,industrialosoknak és cybergothoknak van ilyen,a többi meg gagyi emo haj,én is voltam punk jó régen,ilyen hajjal lementem volna a társaságba minimum körbe lettem volna röhögve.

De mivel a kérdező nem lány ezért őt ez nem fenyegeti.

A pasis képek meg szimplán no comment...

Fiú punkoknak nagyrészt taraja szokott lenni,ezt lehet összevissza variálni,lehet hagyományos 1 taraj,vagy 2 a két halántékodnál kb.,egy ismerősömnek volt raszta taraja,de láttam már olyat is hogy sima tüsi haj pici kockásra nyírva az nagyon tetszett :D

Meg hát a színekkel is lehet vadulni :)

A lényeg a kreativitás,mondjuk az érdekes hogy a szüleid miatt nem mersz/akarsz tarajat...nem egy punk felfogás..de hát ha már letolnád tarajba mit tudnának csinálni?Semmit :) A te fejed,a te hajad,neked kell viselni nem nekik :)

De nem cseszegetésből írtam,sok sikert a nyírbáláshoz :)

2011. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, eljársz koncertekre és lesznek arcok akikkel majd rendszeresen találkozol, együtt iszol. Na már most ez a társaság lesz neked a referencia csoportod és ha nekik színes hajuk lesz vagy akár átlagos, Te is ahhoz fogsz igazodni. Úgy gondolom ezt nem kell erőltetni. A fotelpunkokat, akik csak otthon punkok azokat ki szokták röhögni. Értem? Sok sikert a pankuláshoz! :D
2011. jan. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először sztem is koncertekre járj el,meg ismerkedj punkokkal, ha tetszik akkor hajrá, am a linkelt hajakrol no comment..

Hova valósi vagy am, mennyi idős?

2011. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!