Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi legyen rajta a...

Szerintetek mi legyen rajta a fodrász szórólapomon? Titeket mi érdekelne főleg?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!
2011. jan. 28. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan az, hogy csináltok-e rasztát. Arra felkapnám a fejem! :-)
2011. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt még csak most fogom tanulni :D
2011. jan. 28. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
háát ez jokérdés... de valami olyan idézet vagy nem tudom ami azt sugalja, h meglehet bízni bennetek :DD mert tök kivagyok már a fodrászok miatt, akiknél eddig voltam... teljesen tökre tették a hajamat...és most annyira megbántam ezt az egészet... úgylennék szőke megint , de már tuti nem lehetek az:S és eztök rossz... lényeg valami olyan ami ezt sugalja...legyen színes...ilyen szép színekkel:D és legyen szőke csaj rajta :DDD akinek szép haja van :DDD és nagy ..:Dvagy a helynek a képe... az is még fontos... vagy valami csaj vagy a hely... és legyen nagy betűkkel írva meg ilyen szép betűtipussal :D
2011. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) és az árakról mit godolsz? rajta legyenek? kiváncsi lennél rá?
2011. jan. 29. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze az is tök fontos, h rajta legyen... mert akkor már nem úgy megy be senki, h tudod teljesen elkeseredik, h nem tudja megfizetni ... amúgy a színekkel kapcsolatosan, nekem az ilyen csajos színek jönnek be az ilyen szórólapokon :)

meg pl nem tudom, h ti, h szabjátok az árakat, de sztem amikor úgy gramm van megadva vagy mi... az sztem rosszabb mint hogy rövid közepes hosszú extra hosszú mert mostanában mindenki arra megy, h legyen tisztában a normális árral ... h normálisan tudjon kalkulálni , ennyi sztem :)) amúgy nincs mit:) remélem tudtam segíteni :)

2011. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mi szabjuk meg, és én magam is hülyeségnek tartom ezt a grammozást, van rövid, közepes, hosszú. ez mind a hajfestére, mind a szőkítésre vonatkozik. akkor ez így jó lesz?:)
2011. jan. 29. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen joo lesz:)) és hol fog nyílni?:) vagy már megnyitott?:)
2011. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megnyitott fél éve, csak nem ártana egy kis marketing, úgyhogy szórólapot tervezgetek :) még valami ötlet?
2011. jan. 29. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!