Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek, ha száraz a...

Mit tehetek, ha száraz a fejbőröm, gyakran szúr és korpás a hajam?

Figyelt kérdés

Simán head 'n' shoulders vagy shauma nem segit már próbáltam ilyen korpásodás elleni samponokat rendszeresen használni.

gondolom ha nem lenne száraz a fejbőröm nem karmolásznám és nem lennék ennyire korpás sem.. vagy ki tudja..


2011. jan. 28. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki a tojásos pakolást vagy mit. vagy keress henna sampont, arra azt mondják hogy nagyon jó... csak nem árulják túl sok helyen de lehet rendelni bioboltoknál.
2011. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a WU 2 száraz hajra való sampont. Nekem az használt.
2011. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen holnap veszek is
2011. jan. 28. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Selsun blue sampon+ hajpakolás
2011. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha száraz a bőröd, wu2-t inkább ne szerintem. :S Korpásodás ellenit se javaslom igazán. :S Ha tényleg csak a szárazság miatt, akkor próbáld ritkábban mosni (szóval hajmosás után húz, viszket, két nap múlva már nem, akkor tényleg száraz) Én bekentem krémmel vagy babaolajjal, ha már nagyon rossz volt. :D Nálam amúgy a nívea fehér flakonos vált be, kb 2 hónapja használom és sokkal jobb, bár zsírosítja a hajat talán egy kicsit és egy nappal hamarabb kell megmosnom, de legalább nem tépem ki a fél hajam. :D
2011. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!