Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tincsesítsen be a hajam?

Hogyan tincsesítsen be a hajam?

Figyelt kérdés

kb olyan legyen, mint amikor besütjük a hajunkat, csak én nem szeretném besütni, becsavarni, csak h tincses legyen, ne pedig olyan sima egybe.

remélem értitek:)

köszi:)


2011. jan. 29. 17:31
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom pontosan mire gondolsz. Talán olyan szalagos frizurára? Amikor a hullámok külön vannak?

Van külön erre a célra olyan szivacsos hajcsavaró. Vagy pedig úgy is megoldhatod, hogy vizesen hagyod a hajad, nem szárítod, de megtörölgeted (kb félszárazon hagyod) és így fekszel le aludni. Elvileg így hullámos lesz. :)

Remélem tudtam segíteni. Szia :)

2011. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!bár nem az lenne a lényeg, h göndör legyen, hanem h külön legyenek a tincseim.
2011. jan. 29. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!