Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék ilyen göndör...

Hogy tudnék ilyen göndör hajat csinálni?

Figyelt kérdés

egy kérdésben láttam a képeket csak nekem alapból egyenes hajam van. Nem tudjátok mivel lehet ÍGY megcsinálni ? köszi a válaszokat :)link: [link]

másik: [link]


2011. jan. 29. 17:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
hajhab
2011. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
megmosod este->hajhab->befonod->reggel kibontod :)
2011. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a fonástól sztem nem lesz ilyen de megpróbálom köszi...és hányba fonjam? :D
2011. jan. 29. 18:21
 4/14 anonim ***** válasza:

és én hogy tudnám megcsinálni hogy NE LEGYEN ILYEN????:D

pont ilyen csak világosbarna, utálom, vasalni meg nem tom minden nap :/ ezvan :D

2011. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
óóó de jóóó neked !!! :)
2011. jan. 29. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:
szia, nekem is ilyen, csak loknikba megy valamelyik. Az én tippem: megmosod, vársz egy picit, hogy kicsit megszáradjon( majdnem száraz, de még vizes),kifésülöd, teszel rá hajhabot és felülről befonod a hajad egybe,reggel felkelsz, szétszeded és csak itt-ott beletúrsz a fésűvel, ne fésüld ki :)
2011. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen van és vasalja az sürgősen hagyja abba... Sokkal de sokkal egyénibb ez mint egy vasalt haj... És szebb is, és nekem is jobban tetszik :D
2011. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!! :D
2011. jan. 30. 10:12
 9/14 anonim ***** válasza:

én is ilyet akarok:D(L)

de sose lesz ilyen a befonástól...:/

2011. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Ez a természet ajándéka, nekem is ilyen van, aputól örököltem, és sajnos úgyis egyből ki lehet szúrni az eredetit és a műt. Inkább barátkozz meg a saját hajaddal, biztos az is nagyon szép, ha megfelelően ápolod.
2011. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!