Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenesből, hogy lehet újra...

Egyenesből, hogy lehet újra göndör hajat csinálni?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudtam erős szálú, göndör hajam volt. Kamaszkoromban másfél évig vasaltam rendszeresen a hajam. Miután abba hagytam, a hajam ugyan erős szálú maradt csak nem göndör, hanem egészen egyenes. Ennek már 3 éve. Úgy gondoljuk, hogy a rendszeres vasalás az oka. Akkor a göndör hajamat se lehet visszacsinálni valamilyen módszerrel??


22 F.


2011. aug. 25. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hmm... nekemis göndör hajam van, és énis vasalom már egy éve, de mongyuk nem rendszeresen szóval, hol egyenes hol göndör, nem tudok dönteni, és velem ilyen még nem fordult elő hogy egyenes baradt volna :O egy csöpp víz rá ment és már vissza is hullámosodott. :OOOOOO Szerintem kérdezd meg a fodrászod.:O 15 / L
2011. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvastam róla, hogy kamaszkorban a hormonok miatt megváltozhat a haj szerkezete, lehet göndörből egyenes, vagy egyenesből göndör. Szerintem maximum bedaueroltathatod, másképp nem lesz göndör hajad.
2013. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dauer az egyetlen megoldas.
2020. nov. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!