Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, linkelnétek olyan...

Mr. Zaccmester kérdése:

Lányok, linkelnétek olyan borostás fotókat, melyek még szerintetek hosszúságban is jól néznek ki?

Figyelt kérdés

Jelenleg van borostám, de még csak 3mm-es. Arra gondoltam 1-2mm-el még megnöveszteném. :)

Nektek mekkora méretű borosta kb ami még éppen sármossá teszi az illetőt?

Tudtok képet is linkelni? :)

Előre is köszi!


25F


2011. jan. 29. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2011. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ennyi az annyi.

2011. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát ennek a srácnak nem nagy a borostája! :-)

Szerintem ha olyan borostáról beszélünk, ami sármossá tesz, akkor az az a hosszabb féle! Akár 1 centire is hajazó! :-)

Már akinek jól áll persze.


A képen teljesen jól néz ki a fickó, de hosszabbat borosta is tetszene rajta.


Meg a másik, hogy vannak nők, akik azt szeretik, ha tökéletesen simára van borotválva. Én meg kifejezettem utálom ha frissen borotváltul néz ki egy srác. Nekem az tetszik, ha borostás és a haja is hosszabb a kelleténél.


Szóval kinek a kopasz pap, kinek a borostás pap... :-)

Mindjárt ír valaki tök más véleményt, hogy igenis minden nap borotválkozni, és akkor mi lesz? :-)


Ha nincs barátnőd, akkor legyél néha borostás, néha nem, és majd ha lesz, akkor az ő szavára hallgass! Ha meg van, akkor őt kérdezd! ;-)

2011. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez a srác teljesen jól néz ki:

[link]

:)

2011. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi véleményeket! :)

Az a baj, hogy borosta nélkül, mivel eléggé babaarcom van 25 éves létemre 17-18 évesnek nézek ki... :D

Így borostásan mondanak engem 22-23-nak.

Most kb olyan hosszúságú, mint a 2. képen levő srácnak.

Azért gondoltam, hogy még kicsit növesztek rajta, hogy a kisfiús arcomat még jobban kompenzálja.

Mondjuk egy 4, max 5mm-esre gondoltam. :)

Mi erről a véleményetek? Kompenzálhatja a kicsit hosszabb borosta egy kicsivel még jobban a kisfiús arcomat?

2011. jan. 29. 23:15
 6/15 anonim ***** válasza:
2011. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A 3. képen levő fickónak tuti megvan 4-5mm kb. :)
2011. jan. 29. 23:17
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Szerintem ez a max., de függ attól is, hogy nézel ki.:)

2011. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azt mondják a Barátok Köztből a Tónira (Dósa Matyi), aki régen játszott benne, nagyon hasonlítok. :)

Szal kisfiús arcom van. ;)

2011. jan. 30. 00:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Az a baj, hogy a kisfiús arcon a borosta inkább nevetséges, mint szexi.Nem akarlak bántani, de tényleg.Ha gondolod, küldj privátban egy képet, szívesen segítenék neked.
2011. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!