Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek! 16 éves lány vagyok....

Félek! 16 éves lány vagyok. Anyukámnak nincs valami sok haja, apukám meg félig kopasz. Lehetséges, hogy 35-40 éves koromra nem lesz hajam?

Figyelt kérdés
Mert mivel most is nagyon kevés van! Ja és úgy hallottam, hogy ez egy öröklődő folyamat.Mit használjak, hogy kevesebb hulljon ki?
2011. szept. 30. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez inkább férfiaknál öröklődik. Ha elkezdene hullani a hajad az inkább vitaminhiány, vashiány, szervezetben lévő gyulladás, vagy hormonális zavaroktól lehet, mint a genetikától... Ezeket meg lehet kezelni.
2011. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Minél kevesebb vegyszert. Mosd a hajad valamilyen gyógynövényből készült samponnal,és ne használj semmi mást. Ne vasald,mert az is árt a hajnak.
2011. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kopasz biztos nem leszel, azt tényleg csak a férfiak öröklik. Az sem valószínű, hogy még ritkulni fog a hajad, kivéve pl. ha anyukádnál is valamilyen hormonális probléma okozza, ami öröklődhet.

Sajnos el kell fogadnod, hogy sosem lesz sok hajad. Ez a nyamvadt genetika... :(

Az én anyukámnak is nagyon vékony szálú és kevés haja van, apámnak viszont pont az ellentéte. Rengeteg és jó vastag szálú, most 47 éves és egyáltalán nem kopaszodik. Szerencsére én az ő haját örököltem. Ezt dobta a gép.

2011. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat:) És pontosan mit szedje?? Bármilyen gyümölcs megfelel?
2011. okt. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!