Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha egy férfi a lábát...

Gáz ha egy férfi a lábát gyantáztatja?

Figyelt kérdés
19éves vagyok és irtó sűrűn szőrős a lábam(+fekete), a kezem szinte cseppet sem, és ezért gondoltam h leszedetem. mennyi idő a teljes láb gyanta, ára ki lehet bírni?
2011. jan. 30. 00:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem egy pasinak sokkal gázabb, ha le van gyantázva a lába, mint ha szőrös lenne.

Még ha a mellkasodról beszélnénk, vagy a hátadról, azt mondom, csináld, de ha csak a lábad a baj, azt szerintem semmiképp ne gyantáztasd!

Az ára amúgy két-háromezer körül lehet max ott, ahová én járok, és kb tíz perc alatt le lehet kapni. (És a teljes csupaszság pár hétig tart, ha mégis ez lett volna a kérdés még. :)

2011. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ne gyantázd le, kicsit b.zis dolog. Engem például nem zavar, ha egy pasinak szőrős a lába, sőt ezt még csak jobb, mintha csupasz lenne. 18/l
2011. jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
gáz
2011. jan. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk a cégnél (egy nagy nemzeközi cég) szabályosan kiröhögték az egyik középkorú pasit, aki leborotválta a lábáról a szőrt. (legalábbis mi akkor azt hittük). Elég nyálas-csiga szerű volt a pasi amúgy is. Később tudtam meg csak, hogy neki egyáltalán nem nő szőr a lábán, szóval nem volt leborotválva. De elég röhejes... Akkor inkább maradjon a jó kis sűrű sötét szőr. :)


Az én férjemnek is tök szőrös a lába, jó sűrű, fekete, és simán rövidnadrágban jár nyáron, sztem a kutyának nem tűnik fel, de ha borotválva lenne, az odavonzaná a szemet, az biztos.

2011. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz :) 17/l
2011. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
és csak néhány hétig sima (elég gyorsan nő nekem)? ha le lett gyantázva sűrűn pöttyös lesz?
2011. jan. 30. 01:21
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Ez a kérdés ellentmondásos. Férfi nem gyantáztat és kész. Ne haragudj, de nem tekintenék férfiként egy szőrtelen lábú egyedre. 22/N
2011. jan. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
csunya, zavar, nem érzem így jól magam...
2011. jan. 30. 01:48
 9/20 A kérdező kommentje:
és itt minden fiu aki számít focizik és nekik le van szedve..: /
2011. jan. 30. 01:49
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

Nemonddmár:D ez akkora kamu, mint az állat..:D

megnézném azt a férfi focicsapatot, ahol mindenkinek le van szedve a lábáról a szőr.. :DDD

2011. jan. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!