Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha egy férfi a lábát...

Gáz ha egy férfi a lábát gyantáztatja?

Figyelt kérdés
19éves vagyok és irtó sűrűn szőrős a lábam(+fekete), a kezem szinte cseppet sem, és ezért gondoltam h leszedetem. mennyi idő a teljes láb gyanta, ára ki lehet bírni?
2011. jan. 30. 00:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

nagyon helyes, jól látod a dolgokat, bárcsak minél több ilyen igényes, jó ízlésű férfi lenne, mint Te!


nem tudom a mostani árakat, de ami a pöttyösséget illeti, 1-1,5 napig tart. bár vastag, erős szőrszálaknál talán kicsit tovább.

2-3 hét után még csak kevéssé lesz szőrös, szerintem elegendő lesz 4-5 hetente megcsináltatnod.

2011. jan. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ja, és persze, hogy ki lehet bírni, először rossz, kicsit fájdalmas, de utána minden egyes alkalommal enyhül, kb. 8-10 után már alig érzed.

ha térdig szedeted le, megvan a két láb 20 perc alatt.

2011. jan. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Térdig a két láb húsz perc?? Hova jársz Te?? :D

Annyi idő alatt az én kozmetikusom leszed teljesben, és még fazont is.. :D

2011. jan. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szerint gáz,de a legtöbb ember egyáltalán nem foglalkozik vele,és ezt tapasztalatból mondom,mivel én is szőrtelenítem.
2011. jan. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Ha te így érzed magad jobban akkor nyugodtan szedd le. Egyébként tényleg sima a lábuk a sportolóknak! Nézd csak meg a focistákon kívül akár a triatlonosokat vagy az úszókat nekik is sima a lábuk. Miért? Hogyha baleset éri könnyebben ki lehessen tisztítani. Barátok mondták, nem hülyeség!
2011. jan. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nagyon zavar,szerintem szedesd le néhányszor és ritkulni fog!


Például az én barátom lába is eléggé szőrös,de nem zavar! :)

2011. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

03:20


nekem mindig 12-15 perc volt, mikor régebben gyantáztattam.

de egy erős szőrzetű láb lehet, hogy több időt igényel. plusz felöltözik, levetkőzik, fizet, máris 20 perc.

2011. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg gáz!
2011. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
igaza van, nekem is van olyan ismerősöm aki focizik és levan szedve neki..először furcsa volt de mostmár úgygondolom h egyáltalán nemgáz
2011. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Nekem az osztályba a csajok beszóltak, hogy milyen szőrös a hátam, a kezem, a lábam és elegem lett, de le*artam őket. Majd mikor összejöttem az egyikkel és undorodott a lábamtól nem tudtam mit csinálni és rávett a gyantázásra. Már lassan 2 éve csinálom és még mindig égőnek tartom, ezért már 2 éve nem járok rövidnadrágba.

Pedig nem kell szégyellni, mert a férfiak fele szőrteleníti magát. pl:úszók, focisták, biciklisek, sztárok és még sokan...

Egyébként nyugaton a férfi gyantáztatás és kozmetikák teljesen elfogadottak, csak keleten tartják cinkesnek.

2011. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!