Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet egyszerre barnito...

Lehet egyszerre barnito testapolot hasznalni es kozbe szolariumba jarni?

Figyelt kérdés

nagyon vilagos a borom, 14.-en balba megyek, es nem szeretnek nagyon feher lenni..

igy eldontottem hogy vagy szolarium-ami egy kicsit rizikos a kontaklencsem miatt-vagy pedig testapolot hasznalnak. es mi lenne ha egyik nap szoli masik nap testapolo a jobb eredmenyert? olyat lehet?


2009. febr. 6. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ovatosan mert ha kicsit máshogy kenned be mint az egyenletes lehet hogy a végeredmáény rosszabb lesz.Foltos leszel.Inkább csak szoli:)
2009. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerre, de alaposan radírozd le a bőröd egy héten egyszer legalább, mert foltos leszel valóban. Viszont sok a minden másnapi szolizás.
2009. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
minden masnap mennek, es ha 4x elmennek szoliba ketnaponta az menynire latszana az en vilagos boromon?
2009. febr. 6. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet szép piros leszel.
2009. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1.Kontaklencsével eszedbe ne jusson szoliba menni! vidd el a tartódat, ott vedd ki, majd ha végeztél tedd vissza

2.Ha ennyire fehér a bőröd a kétnaponta szolitól olyan vörös leszel mint a rák. 3 naponta mondjuk... bár lehet h az is sok lesz

3.Önbarnítós testápolóval finoman... egy dolog hogy ha nem egyenletesen kened fel, foltos leszel... ha túl sokat kensz (mondjuk 2naponta) akkor besárgulhatsz, nem bebarnulsz. Én a garnier-re esküszöm, talán a legjobb. a dove-tól besárgultam

2009. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Garnier a legjobb. Bár amikor kezd kopni le az nagyon gáz, főleg a dekoltázsnál. Ennek ellenére, tavasszal, nyáron és is használom. Nem beszélve arról, hogy befogja a törölközőt (na jó kijön), meg a melltartót és fehér cuccokat. Elég lesz első körben a heti 2 szoli is, és fő a fokozatosság. Együtt is mehet a testápoló a szolival, semmi bajod nem lesz tőle.
2009. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hat nem tudom kinek mi jo... nagyon egyenletesen kell elkenned a testapolot !!! amugy nekem a garniertol nlett sarga a borom dove tol pedig szep barna :X nah de ki hogy reagal ra es kinek mi a jobb ezzel probalkozni kell :)

es ha szolizol ne hasznalj barnitot mert azt ugyse tudod annyira elkenni hogy egyenlo legyen.. amugy meg azt lemoisod es festek anyag..

en mikor szoliztam nem hasznaltam banritot es szeop volt a latcany !!!

en 2x mentem 1 heten ( nem volt nagyon feher borom) es 1xer 6 masszor 8 percet maradtam !!

es ez nem 4 napos munka.. tobbszor kell menj hogy meglatszodjon rajtad.. mert a feher boruek sajna vagy lassan barnulnak vagy mar rogton egnek is!!!

ne zavarjon hogy most meg feher vagy .. majs kovetkezo balba barna leszel nyugii!

de ne kapkodj a szolival !!

2009. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!