Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb pattanások ellen?

Mi a legjobb pattanások ellen?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és már nagyon elegem van belőlük.Orvoshoz érdemes elmenni?vagy csak hasztalan kenőcsöket ír fel?Tesóm 21 éves jár bőrorvoshoz de még mindig pattanásos az arca.

Vmi tanács/praktika?


2011. jan. 30. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Alapjában véve meg lehet próbálni a dokit, sokaknak használ. Nekem pl nem használt sosem.

Van,akinél az olajos magvak hozzák ki, vagy allergia, vagy egyszerűen a borzalmas táplálkozási szokások.

Egy próbát megér a doki, vesztenivalód nincsen!

2011. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kozmetikus
2011. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aknesol, Bioderma Sébium AKN
2011. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy csinálom hogy:

kamillát rakok vízbe fölforralom és párologtatok 5-10 percig

utána megtörlöm az arcom és a patikában lehet venni ilyen Aknesol nevü készitnényt és azt rá felviszem arrra a területre ahol pattanásos és 2-max 3 nap és el múlik de ha vészes akkor menny el bőrgyógyászhoz és az a legfontosabb hogy ne nyomd ki..akkor mégtöbb lesz //ha már fehér a teteje vagyis érett akkor húzd szét körülötte a bőrt(tiszta kézzel)! és ki jön belölle a fehér trutyi és töröld le tiszta(nedves) zsepivel vagy vattával!! ///ez tuti módszer!

2011. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az orvos felírja a legdrágább kencéket, nekem 3000 ft-osat írt ami 1 hétig tartott, utána 6ezres következett, persze jók lennének, de kinek van erre pénze? próbálj meg egészségesen étkezni, sok vizet inni, rostos üdítőket, semmi szénsavas cukros izé, biztos segít majd. persze nehéz betartani, én tudom:D
2011. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!