Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez most valami divathóbort,...

Ez most valami divathóbort, vagy csak én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy egyre több nő szőrtelenítni a karját. Még ha világos is a szőr, és nem dús, akkor is. Soha életemben nem jutott eszembe,hogy a karomat szőrtelenítsem.

Mindenhol máshol ahol kell szőrtelenítek,de valahogy a kar nekem nem számít bele a "szőrtelennek kell lennie!" testrészekbe.

Van még valaki így ezzel?:D Kezdem magam hülyén érezni,hogy nekem szőrös a karom.. :D


2011. jan. 31. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar a saját karszőröm, soha sem jutott eszembe, hogy szőrtelenítsem , mivel elég vékony és sötétszőke, szinte alig látszik. Mé így télen sem. Sőt, a combomat sem szőrtelenítem. Elég a láb, hónalj, bikinivonal.

Nem elég itt szőrteleníteni, még ott is dzsumbuj legyek, ahol nem vagyok az?

Különben ezt az amerikai csajoktól vették át, ők tetőtől talpig gyantáznak már elég régóta...csak hiába minden, ha hozzá úgy néznek ki, mint egy túlhízlalt csüngőhasú mangalica.

26.L

2011. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engem zavar a karomon is a szőr pedig nem sötét. Mégis rendszeresen leszedem mert így jobban érzem magam. De ha téged nem zavar akkor mások véleménye miatt ne szedd le, senkinek semmi köze hozzá.:)
2011. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott leszedni :D Nekem jó így ahogy van, csak fura,hogy a környezetemben egyre több szőrtelen kart látok :D
2011. jan. 31. 13:57
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Szia. Nekem is teljesen szőke a szőröm, és gyantázom, mert ha például rásüt a nap, akkor szinte világítanak a kis szőrszálak, és talán még sokkal feltűnőbb tud lenni, mint néhány fekete karú nő. :D Úgyhogy én is a kar szőrtelenítés pártján állok. Hogy lehet a kar szőrtelenítését a divatra fogni? :D Ha valakit zavar leszedi, ha nem nem. Ennyi. A lábad is lehet szőrös, ha nem zavar, és mások véleménye sem érdekel. Ennek semmi köze a divathóbortokhoz.
2011. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én is szedem, de nekem sötét. jobban érzem magam úgy rövid felsőknél.
2011. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A lábbal úgy vagyok,hogy szerintem az gáz,ha szőrös.(Régen azt se volt divat szőrteleníteni,mert igenis divat kérdése :D)

A kart meg nem tudom hova tenni, hogy ha nem szőrteleníted az a gáz kategóriába tartozik-e mint a láb. Na,értitek?:)

2011. jan. 31. 14:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem "gáz".Egyéni döntés,én is gyantázom,nekem folyton a karláncom akad bele és egy élmény mikor elkezdi húzni:).
2011. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor csúnya, ha valakinek (persze nőkről beszélek) fekete és hosszú a szőr a karján. Én pár éve leszedtem párszor az amúgy szőke és szinte láthatatlan szőrt a karomról szőrtelenítő krémmel, aminek az lett az eredménye, hogy sötétebb és sűrűbb lett a karomon :(((. Most meg már szedegetem minden nyáron, mert engem zavar, hülye voltam.
2011. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek;)
2011. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
upsz, bocsánat, ez rossz helyre ment :(((
2011. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!