Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez most valami divathóbort,...

Ez most valami divathóbort, vagy csak én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy egyre több nő szőrtelenítni a karját. Még ha világos is a szőr, és nem dús, akkor is. Soha életemben nem jutott eszembe,hogy a karomat szőrtelenítsem.

Mindenhol máshol ahol kell szőrtelenítek,de valahogy a kar nekem nem számít bele a "szőrtelennek kell lennie!" testrészekbe.

Van még valaki így ezzel?:D Kezdem magam hülyén érezni,hogy nekem szőrös a karom.. :D


2011. jan. 31. 13:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Megesik :) Semmibaj :D
2011. jan. 31. 14:49
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is szedem, mert sajnos elég sötét és erős szőrzetem van a karomon.Bár mióta gyantázom sokkal jobb.Bár ne kéne szednem, sokkal jobban örülnék.:)
2011. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha valakinek szőke pihés a karja akkor én sem értem. Nekem viszont "kanszőrös", ezért epilálom, hogy szép sima legyen.
2011. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, sötétebb és hosszabb is, de télen ki látja, nyáron meg barnulok hozzá, így nem feltűnő, és a bőrbetegségem miatt se tanácsos, a végleges szőrtelenítés lenne a megoldás, de ahhoz még gyűjtenem kell.
2011. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

nos én elindultam anno apámból és fiú lehettem..majd anyámba hirtelen lány...nem tudom:Dde olyan szörös voltam mindig h fuuuuj...a lábam is, karom is...igy kénytelen vagyok..még a hasam is szedem...(az nemvolt vészes...de azért jobb igy..)...nem tehetek rola..szörös vagyok na...ill nem mivel mindenhonnan kénytelen vagyok leszedni:(

22L

2011. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok, aki nem szőrteleníti a karját. Nos szerintem ez divat lett, mert régebben dzsumbujos volt az összes nő, és egyiket sem zavarta az ordenáré kinézet. először csak a lábak lettek borotválva 40-60-as évek...az volt a ciki, ha valakinek szőrös volt a lába, de nyáron mindenkinek ott lógott az undorító hónaljszőrzet!!!! Ezt onnan tudom, hogy mamám sem és anyum sem borotválta a hónalját, mert NEM VOLT DIVAT!

Aztán 1990-től kábé nagy DIVAT LETT A HÓNALJ SZŐRTELENÍTÉSE! Mindenki leszedi szinte a fiatalok közül azóta, sőt, még az idősebb nők is nyáron!

A kar az még maradhatott...


Aztán pár éve láttam egy dokumentumfilmet az amerikai nők szőrtelenítési szokásaitól: a nőkön egy szál szőrt sem hagytak fejtől lefelé! Akkor érezte csak magát nőnek, ha tavasszal csinált egy nagy szőrtelenítést: csupasz váll, csupasz kar, csupasz has, csupasz nemiszerv és környéke, csupasz comb és láb!


Asszem a mai nők is ezt utánozzák, ezt látják sok nőtől, és te kérdező is ezért kérdeztél rá, hogy ez most divat -e.


Én azt ajánlom, csak ott szőrteleníts, ahol dzsumbuj van!

2011. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fura, mert nekem meg az tűnt fel, hogy anno, mikor nagynéném volt késői tini/fiatal nő, akkor volt az, hogy mindig már szedte a karjáról a szőrt, most meg alig látok olyan nőt :D De én pl. szedem, és azért, mert szeretem mikor a takarót, meg ruhát a puha bőrön érzem :D Nem vagyok beteg, csak olyan jó érzés:DD
2011. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!:)
2011. febr. 1. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!