Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki borotválja a kezét annak...

Aki borotválja a kezét annak akkot mindig kell? mijen gyakran?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
borotválni? ha már szőrtelenítesz a kezeden válaszd a gyantát. nehogy elkezdd borotválni!
2011. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a gyantát válaszd. Én borotválni kezdtem (sok anyajegyem van, és félek hogy valami bajok lesz a gyanta miatt), 2-3 naponta kell megismételnem a műveletet.
2011. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább epilátor vagy gyanta...
2011. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

aki borotválja a kezét..annak hamar megerősödik ott is szőre...ezért szokták inkább gyantázni mert attól gyengébbek lesznek a szálak...

ha borotválja valaki annak minimum 2 naponta már kell mert meglátszik és szúrni kezd

2011. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én télen gyantázom, nyáron borotválom és egy hétig tök jó, abszolút nem látszik, gyantázni 2-3 hetente szoktam.

Nekem nem erősödik, de lehet azért, merthogy egyszer így, egyszer úgy csinálom.

2011. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom.Eleinte, mikor elkezdtem, akkor durva,sötét szőrök voltak a karomon.Azóta 4 havonta szoktam és teljesen szőke, sőt alig lehet észrevenni, hogy megint kinőtt.
2011. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Imádom, amikor az ember még a saját testrészeivel sincs tisztában. Konkrétan most a karodra vagy a kezedre gondolsz? Hm?

Kar: válltól csuklóig

Kéz: csukló alatt, kézfej, tenyér, ujjak

Kétlem, hogy a kézfejedet borotválnád.

2011. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát a karomra gondoltam...

és szőrtelenítő krém is megfelel??

2011. febr. 2. 17:54
 9/13 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítő krém ugyanolyan elven működik mint a borotva. A felszínen leszedi a szőrt, de nem tépi ki teljesen. Ugyanúgy meg fog erősödni a karodon a szőr tőle.

Gyanta! az az igazi.

2011. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de gyantat lehet venni drogériában és otthon megcsinálni...vagy jobb ha kozmetikus csinálja??
2011. febr. 3. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!