Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kipirosodik az arcom,...

Nagyon kipirosodik az arcom, főleg télen és nyáron. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Pár perc alatt nagyon kipirosodik, az egész fejem vörös. És érzem, ahogy a hideg összehúzza az arcom. Szerintetek mit tehetek, hogy ne pirosodjon ki? Milyen krémet használjak? Vagy bőrgyógyászhoz menjek?
2011. febr. 2. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit használsz most? Nekem csak télen van ilyen, az arcomon még kevésbé, de a kezemen nagyon durván, néha kireped és vérzik. Körömvirág krémmel kenem, mert az nyugtató. Ha kell, akkor az arcomra is azt teszek, teljesen oké.

Persze ha nagyon durva a helyzet, akkor menj bőrgyógyászhoz, de amúgy ezt próbáld ki mindenképp.

2011. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éjszakára szoktam vízhiányos bőrre való krémet tenni. Van, hogy nappalra is ugyanabból. Már rengeteg krémet kipróbáltam, de egyik sem volt igazán jó. A körömvirágot még nem próbáltam, de ezután beszerzek. :) Köszönöm a válaszodat!
2011. febr. 2. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nappal nem igazán tanácsos krémet használni télen, mivel így megnöveled a bőröd nedvességtartalmát, így sokkal könnyebben "fújja ki" a szél. Nappal ne kendd be, este pedig használj Nivea hidratálót, vagy Garnier piros tubusost.
2011. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nappalra kerüld a hidratáló krémet, mert szinte "megfagy" a víz a bőröd mélyebb rétegeiben és ez a húzódásához vezethet. Ilyenkor tápláló, zsírosabb krémre van szükséged. A körömvirágkrém elég jó, de nappalra szerintem sok. Nagyon fényleni fog a bőröd.

Gyógyszertárakban vehetsz kikevert tápláló krémet. Ezek pár 100Ft-ba kerülnek, szerintem egy próbát megér.


Esetleg még a Bioderma Sensibio AR krémje is jó lenne neked.

2011. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bioderma Sensibio AR: hol lehet kapni?
2011. febr. 2. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárakban tudod beszerezni. Neten 3880Ftért láttam, de lehetnek eltérések.
2011. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. febr. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!