Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam. Mitől...

Nagyon hullik a hajam. Mitől lehet? 15/f

Figyelt kérdés
Illetve hogy tudnám megállítani a hajhullást?
2011. febr. 2. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem lehet h túl sűrűn mosod? vagy miután megmosod nem sokkal mész ki a hidegre, megfáznak a hajhagymáid és kihullanak :/
2011. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Minden másnap mosom általában, de mivel nagyon gyorsan zsírosodik nem tudom ritkábban.
2011. febr. 2. 14:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Festve van?
2011. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem festem.
2011. febr. 2. 14:54
 5/17 anonim ***** válasza:

a gyakori mosástól!

Hosszú hajad van?

2011. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Vashiány is lehet pl

Nekem kb csomókban hullt a hajam, aztán meguntam és elmentem kivizsgáltatni magamat. Kórosan vashiányos vagyok. (a normális 12-nél kezdődik, nekem 1,75 lett az eredmény)

Azóta visszanőtt ott is a hajam, ahol kihullott.


Szerintem nézesd meg a vérképedet te is..


15/L

2011. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne menj vizes hajjal utcára, ez csak egy tipp mondjuk.Ne kend tele zselével, mert "lélegzik" a fejbőröd.Nincs gyulladt vagy rossz fogad?Attól is lehet.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2011. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a lélegzik elől kihagytam a nem szót, szóval ha telezselézed, nem "lélegzik" a fejbőröd.
2011. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha kórosnak nevezhető a hajvesztés, akkor előbb-utóbb meg kellene mutatni szakembernek. Szükség lehet laborvizsgálatra... meg mindenféle egyéb vizsgálatra is, ha a szakember szükségét látja.

...és a gyulladásos góc is erősen benne van a pakliban.

Kérdés: olyan mértékű a hullás, hogy látható illetve kézzel érzékelhető a megritkult haj? Szóval látványos a dolog? Vagy nem látszik különösképpen?

Üdv, HajDoktor

2011. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

15:41 - Ja, már egész hosszú, most növeszteném csak lassan már nem lesz mit.


16:12 - A vérképemet egy hete nézettem meg épp ezért. Nincs vashiányom, 14-es értéket mutatott.


16:56 - Igen, eléggé látszik, hogy megritkult a hajam. Régen kimondottan dús volt, most meg lazán belátni a fejbőrömhöz.

2011. febr. 2. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!