Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gillette vagy Wilkinson a jobb?

Gillette vagy Wilkinson a jobb?

Figyelt kérdés

Ti melyik márkát használjátok? És a márkákon belül szerintetek melyik a legjobb borotvájuk? Várom a véleményeket. 19/F És azt is szeretném kérdezni, hogy mit gondoltok a Wilkinson új Hydro 5 nevű borotvájáró? [link]

Szerintetek méltó lehet Fusionhoz?



2011. febr. 2. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Tescos borotva, az a tuti!
2011. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na jó! :D De most csak erről a 2-ről várok véleményeket!
2011. febr. 2. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Gillette mach 3-at használok nekem ez vált be a legjobban a wilkinsonról meg annyit h pffff annyira ratyi még a fullos borotváik sem érnek sz@rt sem... tapasztalat... ja és nem, nem méltó a nyomába sem érhet a Fusion-nek.
2011. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú hát ez kemény kritika, de nem gond kinek mi válik be. Én Wilkinsont használok és a Gillettben csalódtam. Mind1 nem vagyunk egyformák. Várom a többit véleményt is.
2011. febr. 2. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de van, hogy férfi borotvával szőrtelenítem le a lábamat stb. Nekem a Wilkinson borotvák sokkal jobban beváltak. A Gillette-től hámlott és kipattogzott a bőröm.
2011. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

A bőr kipattogás nem a borotva hibája, hanem hogy nem lett utána megfelelően kezelve.

A Gillette sokkal jobb, felejtsd el a Wilkinsont!

2014. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!