Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem természetes SZŐKÉK!...

Nem természetes SZŐKÉK! Mennyire hosszú a hajatok? Milyen a tapintása? Mivel ápoljátok? Mennyire töredezik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt festett szőke hajam,igazából most is az van csak most már inkább szökés-barna!

Nagyon töredezett és nekem elkezdett hullani a festéstől!Azért váltottam a sötétebb szőkére!És azóta semmi baja!

2011. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem platina szőke hajam van 1és fél éve, mellig ér, talán 1 kicsit hosszabb. Közelről nem szabad szárítani a hajam + 1héten csak 1x vasalom 180fokon.


Amiket rá használok: Balea hajvégápoló,Mindig más sampon/balzsam,a lényeg hogy száraz,töredezett vagy festett/szőke hajra legyen kimondottan. Ezeken kívűl használok hajpakolást pl Gliss kur kasmír tapintás,vagy Kallos méz/tejes hajpakolást... Meg persze hővédő sprayt

ha ezeket nem használnám valszeg már letört volna a hajam... elég töredezett + száraz, elvékonyodott a hajam ha ezeket nem használom....


régebben csak 1 kicsit volt szőke a hajam alul,visznt azok le is törtek, és kb vállamig érnek.... azér mer nem használtam rá semmit....de tanultam a hibából :)

2011. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. hátközépig érő, most már jó a tapintása, mivel már nem használok rá bolti hajfestéket. Amíg azt használtam, addig iszonyat száraz volt és annyira el volt töredezve, hogy formázni se lehetett. Most fodrászkellékesnél veszek Alfaparf hajfestéket, illetve negyedévente egyszer fodrász festi a hajamat. Samponból mindig mást használok, balzsamból a sárga Gliss Kur-t. Wella hővédőt vasalás előtt (hetente max 2-szer vasalom, de van, hogy egyszer sem), avonos hajvégápolót használok, illetve időnként házi pakolásokat (főleg nyáron, mert akkor nem annyira jó a hajam állaga mint most télen).
2011. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!