Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap megyek fodrászhoz....

Holnap megyek fodrászhoz. Hosszú, (természetes) gesztenyebarna hajam van, fufru nélkül. Szerintetek milyen hajat vágassak?

Figyelt kérdés
Ovális az arcom. Oldalfufru jól állna?
2010. ápr. 18. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen helyzetben vagyok. A hajam is hasonlíthat a tiedre, hosszú, egyenes, barna. Nem tudom te hogy vagy vele, én már unom a hossző hajat, nincs semmi fazonja, csak lóg. Elhatároztam, hogy elmegyek fodrászhoz, keresgéltem hajakat. Nem tudom, hátha neked is tetszik. Itt egy link, én ilyesmit fogok vágatni.

[link]


Nekem sokszor volt már oladfufru, biztosan jól állna neked is, csak az a gond, hogy sok fodrász nem tudja eltaláni a hosszát, fazonját a fufrunak akkor sem, ha viszel képet. De ha sikerül olyanra levágnia amilyet kértél, akkor biztosan jól fog állni. Az első pár napban még nem fog ott maradni ahol szeretnéd, de utána már beáll :) remélem tudtam segíteni.

2010. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keresgélj a hajam.hu oldalon, ott sok frizurát találsz :)

Amúgy az ovális archoz minden jól áll, legyen az rövid, félhosszú, hosszú, fufrus, nem fufrus, tépett, egyenes, göndör haj, mindegy, csak a személyiségedhez legyen jó, az a lényeg:) Nah meg, hogy jól érezd magad vele:)

2010. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

na én ilyenre gondoltam. remélem jól fog állni:D

2010. ápr. 18. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
csak akkor fog jól állni, ha nem zsíros a bőröd. Én a helyedben 1-2 centit vágatnék a végéből, felfrissíttetném egy kis fokozatosra vágással és amúgy hagynám a frufrut, mert nagyon idegesítő, amikor bezsírosodik és reggelente csak a frufrut mindenképpen mosni kell.
2010. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na milyen lett a hajad? :)
2010. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hasonló mint a képen, csak picit rövidebb oldalfufruval
2010. ápr. 20. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!