Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb módszer...

Melyik a legjobb módszer arra, hogy eltüntessem a szőrt a karomról?

Figyelt kérdés
Szőkítés, gyanta, epilátor? Gyantázás után amikor már elkezd visszanőni a szőr nem fog szúrni ha hozzám ér valaki?
2009. febr. 8. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
én szőrtelenítőkrémet használok
2009. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A karomra én is szőrtelenítő krémet használok, esetleg gyantát. Télen a szőkítés is jó, de nyáron gondolom lebarnulsz kicsit, úgy már ciki.
2009. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem gyanta jött be
2009. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én gyantázom. Annyira nem fáj (:
2009. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán minek kell leszedni a karodról??? Azért, hogy szúrjon és úgy nézz ki, mint egy ősember? Ha nem vészesen nagy és fekete a szőröd, minek vele vacakolni? Ha probléma lenne a szőrzettel, azt nőgyógyásszal kell megbeszélni.
2009. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én epilátorral szoktam, és 2 hétig, vagy kicsit több idegi nem is látszódik semmi:) Először bocs a kifejezésért, de besz@artam annyira fájt, de a későbbi alkalmakkor már alig-alig, lehet nekem is rá kéne állnom a gyantázásra, de én már megszoktam az epilátort:)
2009. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!