Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik ráncalanitó és fiatalit...

Melyik ráncalanitó és fiatalito krém a legjobb? 26éves vagyok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

a Q10 tartalmúak nagyon jók - van a Niveának is, a Q10 pluszban több hatóanyag van, de szerintem kicsit zsíros

de pl a DM sajátmárkás Q10-es krém ugyanolyan jó szerintem

(28/L)

2009. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Vichy normadermet ajánlom neked. Nem olyan őrült drága, és nagyon sokáig elég. Nekem tiszta olyan, mintha egy új bőröm lenne, miután bekenem vele.
2009. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

arckrém teszt:

[link]

2009. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kozmetikusként szerintem ne próbálgass menj el a kozmetikushoz ő megnézi a bőröd és ad rá megfelelő krémet! A gyógyszertárban sem a bevásárló központokban nem fogják meg az arcod nem tudják a bőrtípusod! Nem elég az hogy itt zsírosabb ott nem! És a kozmetikában vásárolt krémek sokkal több hatóanyagot tartalmaznak és nem olyan drágás és legalább használnak! Ha segíthetek írj szívesen megnézem az arcod és ajánlok valamit természetesen ingyen!
2009. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha kozmetikusként dolgozol te tényleg tudhatod hogy mi a jó.Nem is jutott eszembe hogy kozmetikust kérdezzek.Ha nem vagy olyan messze tőlem elmennék hozzád szívesen.
2009. febr. 12. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!