Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neki mernétek állni ennek a...

Neki mernétek állni ennek a helyemben? (szőkítés. ) Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régóta festegetem az alapból szőkésbarna hajam különféle árnyalatú barnára (amilyenhez éppen kedvem van), de most szőke hajat szeretnék. Legutóbb sötétbarna hajam volt, de már kikopott, és megint világos-szőkés-barnás volt a hajam (kb 2 centis lenövésem volt, de nem is látszott szinte), amikor elmentem fodrászhoz, hogy csináljon ilyen szép aranyszőkét. Azt mondta, hogy ő nem híve a szőkítésnek, így 3-4 festéssel lesz olyan a hajam amilyet szeretnék. Azt is mondta, hogy fél, hogy letörné a hajam, mivel dauerolva volt (kb 1-másfél éve volt dauerolva és már csak a végében van, nem is nagyon látszik). Mondtam, oké, ő tudja... Befestette a hajam... Hát... A lenövésem sárgás-vöröses-szőke lett, a hajam többi része pedig vörösesbarna (kicsit lett csak világosabb mint amilyen volt).:S rettenetesen ronda!!! És 8 ezret kért el érte...:@

Én nem bírom kivárni, hogy majd szépen festegesse havonta megint ilyen árakért, aztán egyszer csak talán olyan lesz, amilyet akarok... Meg így nincs is kedvem mutatkozni, mert nagyon gázul nézek ki.


Van időponton egy másik fodrászhoz (anyukám szerint nagyon jó fodrász, nagyon profi szalonban dolgozik)... De ti bevállalnátok a helyemben, hogy esetleg most, a frissen festett hajamra rámenjen a szőkítővel?:/ Már féltem a hajam... Hátközépig ér, közepesen vastag szálú, erős, és csak 1-2 centis enyhe töredezés van a végén. Nem lennék szomorú, ha mondjuk 5 centit le kéne vágni belőle... Csak ugye nem fog leégni az egész?


Azt ne írjátok, hogy ne csináljak vele semmit, mert én így nem tudok sokáig létezni, h ilyen ronda...:(


2011. febr. 4. 20:40
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Kb ilyen szőkét szeretnék...

2011. febr. 4. 20:41
 2/5 anonim ***** válasza:

a képet nem lehet megnyitni.

szerintem nyugodtan menj el, nekem is volt egy ilyen játékom egyszer, én egyik nap délután tettem a vörösesbarna hajamra egy palette jégszőkét, amitől sárga lett, másnap pedig egy palette XXL jégszőkét, amitől nagyon szép színe lett. mondjuk ez én hajam akkor kb vállig érő volt, előtte is rendszeresen festettem, de nem lett baja, azt hiszem, 2cm-t vágtunk a végéből "biztos, ami biztos" alapon, de azt sem lett volna muszáj

2011. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ...:)

Én félek itthon nekiállni, mert mi van ha leég a hajam?:/ Vagy ha meg is menekül, akkor félek, h fontos lesz... Már most is összevissza mindenféle színű mindenhol.:S

2011. febr. 6. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már nagyon profi vagyok ebben :DDD vagy 5ször szívatattam le a hajam:S annyira gáz, h ennyi ilyen fodrász van aki igérget összevissza...de ne aggódj, nem fog leégni a hajad... hogyha jofodrász még szép is lesz :) de leégni tuti, h nem fog.... nekem 3szor szívták le ahajam egymás után és nem égett le, igaz kellett vágni, de nem fog... csak utána nagyon kell ápolnod:)

2011. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző


amúgy otthon is megtudod csinálni, nem égne le ... van ismerösöm aki 3lépésben otthon kiszőkítette a barna haját és szép lett ...

2011. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!