Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj? Tudom, hogy sok...

Ricinusolaj? Tudom, hogy sok az ehhez kapcsolodo kerdes de.

Figyelt kérdés
Van olyan aki a pakolast tojas(sargaja/feherje) nelkul csinalja a pakolast? Csak olaj? Es miutan indult be a hajnovekedes? Mert nagyon elvagyok keseredve, mert eleg regota alig no a hajam, ritka, hullik, es a ricinusolajban remenykedem :( Szoval valakinek nott igy is a haja?
2011. febr. 6. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én olvastam, hogy valaki nem tett a pakolásba tojást és nagyon összeragadt tőle a haja. Alig tudta kimosni...
2011. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekemis ritka, vekonyszalu, de en a ricinust olivaolajjal keverve hasznalom.
2011. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja es azt kifelejtettem h 3szoros samponozas utan teljesen kijon a hajbol
2011. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem tettem hozzá tojást.szeretem a hajamat de az ételt nem fogom arra pocsékolni.és nekem már másfél hét alatt látszott,hogy nőtt 1 cm-t.
2011. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszonom az eddigi valaszokat:D johetnek meg:P

en nem teszek bele tojast, csak ricinust meg olajat, es nekem siman kijon belole 2 samponozassal. De viszont szerintem meg annyira nem nott, most tettem fel a 7.ik pakolast, ma csinalok rola kepet, hogy lassam mekkora vizesen, mert nekem amugy hullamos, majdnem gondor, es az ilyen 1-2 cm noves nem latszik rajta igazan..:( csak elvagyok keseredve, mert nem no mar regota rendesen.:(

2011. febr. 6. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
nem küldesz egy képet a hajadról?:)
2011. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
arra en is kivancsi lennek
2011. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!