Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes LUSH termékeket...

Érdemes LUSH termékeket venni? Elsősorban a hajápolók érdekelnének.

Figyelt kérdés

Néztem korpás hajra való szilárd sampont [soak and float, snake oil], ezek tényleg hatásosak?

Kérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon, és ne kezdjen el ajánlgatni mindenféle gyógyszertári terméket, neutrogena t-gelt, head&shoulderst, vagy akármit, amit ilyenkor szoktak, ugyanis nem vagyok hajlandó olyan terméket vásárolni, amelyet állatokon teszteltek és/vagy erősen környezetszennyező, ezeknek a feltételeknek pedig az imént felsoroltak nem felelnek meg.

Köszönöm. :).


2009. febr. 9. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezték már...

És nem, egyátalán nem. Nagyon drága pacsuli, ami ugyan tele van nyomva olajokkal, de nem egy embernek okozott már kiütést, de használni nem használt. Pl. és bőrápolót, bőrradírt használtam.

2009. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Láttam a kérdést, de azért tettem fel én is, mert engem főleg a samponok foglalkoztatnak.Azért köszönöm a választ.
2009. febr. 9. 23:04
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nagyon sokan bírálják a Lusht, pedig szerintem nagyon jó termékeik vannak. Én a zsíros hajra való szilárd sampont használom és egyértelműen pozitív tapasztalataim vannak vele. Eddig minden nap moshattam volna a hajam, most már csak másnap-harmadnap kell. Érdemes a www.lush.hu oldalon elolvasni alul a vásárlói véleményeket, nekem sokat segítenek a döntésben. (kiválasztod a terméket és az alapanyagok leírása alatt láthatod a kommenteket)
2010. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!