Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon közönséges...

Szerintetek nagyon közönséges a hidrogénszőke haj?

Figyelt kérdés
Mert szeretném majd nyáron befestetni. Jelenleg eredeti a hajszínem. (szerintem egész szép. olyan szőkés-barna, de ebből egy ritkább árnyalat, még nem nagyon láttam ilyet, csak hasonlót.) Ezek ellenére is elég átlagos. Nem vagyok az a plázacica-típus, de nekem tetszik a hidrogénszőke. Viszont félek, hogy sokan, főleg a srácok, emiatt butának/közönségesnek hinnének.
2011. febr. 9. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagyon csúnya a hidrogén szőke. Inkább meliroztasd vagy vesd egy árnyalattal világosabb természetes szőkére.
2011. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vesd helyett fesd!
2011. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Cory Rose ***** válasza:
88%

Szerintem akkor közönséges, ha emellé a szokásos agyonszolizott bőr + ribi stílus társul.

Ha foltos színű, és le van nőve, akkor szimplán ronda.

De egyébként nem az. pl ez jó - [link]

ez meg annyira nem - [link]

2011. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A bőröm világos, nem szolizok, nem is szeretnék.

Hogy legyen viszonyítási alap: sokan mondták már hogy hasonlítok Avril lagne-re. Csak nekem nincs olyan stílusom, mint neki.

2011. febr. 9. 17:30
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
hamvas szőke is lehetnél akár*.*
2011. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nem ha társul hozzá egy szép arc.. az igaz h ne legyél agyonszolizott cicababa de ne is vmi rocker aki smink nélkül olyan mint a halál..
2011. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:D igaz. Nem vagyok beképzelt, de van annyi természetes magabiztosságom, hogy kijelentsem: nem vagyok ronda smink nélkül sem.

Ha már hasonlítok erre a csajra, akkor már valami ilyesmire gondoltam. [link]

szerintetek?

2011. febr. 9. 18:37
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egyáltalán nem közönséges és nem azért mondom, mert szőke vagyok.


Nekem csak akkor nem tetszik, ha valaki úgy hidrogénszőke, hogy mellette agyonszolizott bőre van, hosszú műkörmei vannak és ri.bancosan öltözködik. Ha nem vagy ilyen, tök jól tud kinézni.

2011. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Nekem nem tetszik, mert nagyon természetellenes.:S


Utolsó hozzászóló: Tessék, itt van neked egy igénytelen, szakadt, büdös rocker. :)))) [link]

2011. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
helyesbítek. 18.24-es.
2011. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!