Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó hajfesték ami...

Valami jó hajfesték ami rézvörös színű ÉS befogja az erősen kiszőkített hajat létezik?

Figyelt kérdés
tehát ezt ugy is mondhatnám hogy nagyon jó őszhajfedése van.
2011. febr. 10. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A te esetedben az a gond, a szőkítéssel kiölted a pigmenteket a hajadból. Ezért nincs, ami "megfogja a festéket." Ha be is fested, olyan festék kell neked, ami igen-igen jó minőségű, tele van ápoló anyagokkal, nem csak a festék, hanem az aktiválója is. Ha be is fogja, hamar ki fog kopni, és újra és újra be kell festened. Én az én hajamon a barnát próbáltam, erősen szőkített hajra. Nekem a Magicolor jött be, mert A - B3-és C vitamin van benn, az oxijában meg ápoló zsírsavak, amik nagyon jót tesznek a hajnak. A vörös színről tudnod kell, az a legnagyobb pigment, az tapad meg legnehezebben a hajon. Ha egy szőkített hajról beszélünk, még nehezebb a helyzet.

De én mindenképpen ezt a festéket javasolom, tényleg jó, nem fogod megbánni.

Szia!!

2011. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:) amúgy nekem eredetileg is vörös a hajam, azért akarom olyanra :)
2011. febr. 12. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!