Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik valóban jó színvédő...

Létezik valóban jó színvédő sampon?

Figyelt kérdés
olyan sampont szeretnék, ami valóban színvédő. feketére festem a hajam, de minden hajmosásnál fekete a víz, hozza lefelé a festéket. próbáltam már : pantene, nivea festett hajra valót, ezek nem jók..
2011. okt. 19. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Wellát, vagy a Syosst. Nekem is festett hajam van, és én Wellát használok. Nekem bevált. És a Wellának az illata is isteni szerintem. :) A Tescoban most le is van akciózva, most csak 900 ft 500ml. ;)
2011. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez engem is nagyon érdekel, ugyanez a helyzet. Én is Wellát használok, de ugyanúgy szürke-feketés víz csurog a hajamról.
2011. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem. Max. csak a festés utáni első mosáskor. Pedig kétnaponta mosok hajat. Milyen festékkel van festve a hajatok? :)
2011. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én a Garnier Color Naturals feketéjét használom. lehet hogy nem csak a sampon a baj, hanem ez is ?
2011. okt. 19. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Nekem fodrász festi, nem gagyit használ...
2011. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én boltban kapható festékkel sosem festetem. mindig fodrász festi, és kemont használ. én nagyon szeretem, mert alig kopik a hajamból. :)
2011. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
még egy sampont kipróbáltam.. Wella festett hajra való.. ugyan úgy hozza lefelé a festéket :(( feladom.
2011. okt. 24. 05:26
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor szerintem próbálj ki valami más festéket.
2011. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az ilyen esetekben inkább a festék a ludas, nem pedig a sampon. Ennek ellenére, én L'Oréal Elseve színvédő sampont használok, de semmi hasznát nem láttam, míg hajfestéket nem váltottam. Az ilyen boltban kapható dobozos hajfestéket semmit sem érnek, inkább csináltasd meg fodrásszal, vagy ha magadnak akarod festeni, akkor használj BES Hi Fi festéket. A garnier festék nekem 2 mosásig tartott egyébként... A BES-szel nincs ilyen problémám. Minimális színmennyiséget persze ereszt, mint minden festék, de nem fog több árnyalatot kopni pár mosást követően.
2015. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!