Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rágom a körmöm és nem tudom...

Rágom a körmöm és nem tudom mit csináljak, hogy ne tegyem? Pedig már 100* elhatároztam! :/

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én is sokszor leszoktam már róla(de hülyén hangzik :D) De egy egy rosszabb időszakomban megint rászokok, kíváncsi vagyok mi rá a válasz.
2011. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Régebben én is rágtam a körmöm,de már leszoktam róla, magamtól. Ha nagyon nem megy ,hogy abbahagyd, akkor vegyél a gyógyszertárban olyan lakkot ami rosszízűvé teszi a körmödet. Egyszer-kétszer belekóstolsz és elmegy tőle a kedved ;D
2011. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Barátnőm úgy szokott le, hogy folyton rágózott.

Mindig van nála 2-3 csomag rágó.

És már tök nagyok a körmei és szépek is:)

2011. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az a baj azokkal a körömlakkokkal, hogy az ételnek is olyan keserű íze lesz tőlük. Vagyis az enyém az olyan.
2011. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is rágtam, csak a műköröm segített.. Rövidek, természetesek és megéri, mert ha az ember hosszú évekig rágja a körmét, akkor az deformálódik, és pluszban a fogak is kopnak.
2011. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lakkozd ki, rágjál mást, esetleg hordjál valami kesztyűt. :D
2011. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

gondolj bele, nézz rá, h milyen csúnya így.

bocs, de nekem eszembe nem jutna rágni a körmöm, így is alig győzöm kenni az erősítővel, mert sajnos gyengék.


rágózz!


egyébként a lerágott körömdarabokat megeszed vagy kiköpöd? mert egyik sem túl épületes látvány...

2011. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
agyban dől el minden!
2011. febr. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sok mindent kipróbáltam, de semmi nem jött be.

(Én 19 éve(!!!) rágom...)

2011. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!