Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Szeretnék összebarnul...

S. O. S. Szeretnék összebarnulni. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy előző nyáron úszógatyában úsztam (kb combközépig ér) és abban vagyok lebarnulva. Szeretném, ha az egész lábam ugyanolyan színű lenne.... :D mit csináljak??
2011. jún. 3. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
besírokxd összebarnulnixd hát napozz,v barnítókrém:DD
2011. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Összebarnulni???:DD


Jó, hogy nem összemenni...


Amúgy feküdj ki a napra egy rövidebb nadrágban vagy menj el szoláriumba (bár ez utóbbi főleg káros a bőrre a nézve). Esetleg még önbarnítót is használhatsz.

2011. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha kifekszek rövid nadrágban, akkor pont ott nem fogok barnulni, ahol kéne...
2011. jún. 3. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
nudi. én (is) fürdőruciban barnultam le tavaly nyáron, és még mindig látszik, szóval heti 2x pucérkodok pár órát a napon. már javul a helyzet :D
2011. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
feküdj ki a napra bugyiba, vagy szoli.
2011. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én a te helyedben vagy úgy csinálnám h egy bugyi és azt a részt a lábadon ami barna letakarni egy türcsivel :)
2011. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!