Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Őszintén név nélkül valljátok...

Őszintén név nélkül valljátok be. Ti milyen sürün fürdötök? És mi a véleménytek erről a modern kori elterjedt szövegröl hogy minden nap kell?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 18:51
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ, hogy ki mikor lesz szagos. Genetikailag is meghatározott - van aki fürdés ellenére is rettentő büdös tud lenni, mert olyan bacik élnek rajta.

De pl. aki száraz bőrű, genetikailag nem hajlamos büdösödésre és nincs méreganyag felhalmozódva a szervezetében, az még izzadás után is szagtalanra tud száradni.

Nekem pl. a lábam soha nem büdös, csak ha teljesen műanyag cipő van rajtam.


De a nemiszerveket érdemes naponta mosni, mert ugye a nőknél van egy egészséges váladéktermelődés, ami elkezd bomlani, a férfiaknál meg a fityma alá tudnak besátorozni a bacik.


Illetve a zsíros haj- és bőrtípusú emberek hamarabb lesznek büdösek, mert a zsíros bőrön jobban elhéderelnek a bacik, amik a szagot adják.

2011. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 1-2 alkalommal. Évszak és helyzetfüggő.
2011. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén,név nélkül is mindennap.
2011. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
83%
Nyáron van, hogy naponta 4 szer ötször ha otthon vagyok, de csak reggel és este használok tusfürdőt(mármint nyáron,ha csak felfrissíteni akarom magam a melegtől, akkor épphogy langyos vízzel, de amúgy minden este.Ha megyek valahova, akkor nappal is.Amúgy minden este.
2011. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én is minden nap. Ha nehéz napok vannak, akkor gyakran szoktam deréktól lefelé is mosdani naponta többször
2011. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindennap, de volt már, hogy kimaradt 1 vagy maximum 2 nap, persze, az csak akkor, amikor ki se kellett mozdulnom a lakásból, de nyáron van, hogy naponta 2-szer, mert akkor jobban izzadok, és jól esik egyszer indulás előtt, és egyszer meg lefekvés előtt is. Viszont az egyik öcsém állítólag, mivel nem velem lakik, hetente 2-szer, de ő sem büdös, amikor meglátogatom.
2011. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

7-10 nap??????? :O

Én naponta minimum egyszer, ha edzés van, akkor kétszer is, valamint nyáron is kétszer, egyszer reggel, egyszer este. Ha nagyon nagyon meleg van, akkor van, hogy többször is.

2011. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
az esetek többségében minden nap, sokszor napi kétszer. de ha nem megyek sehova és el vagyok havazva a teendőimmel akkor előfordul, hogy csak 3. nap
2011. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
86%
Alap higiénia követelmény, hogy mindennap fürödjünk. Én mindennap fürdök. Az már igénytelenség, ha valaki nem fürdik naponta, szerintem (ha egy napot kihagy, az nem vészes). De miért kérdezed?
2011. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatfüggő. Van. hogy naponta 3x és van, hogy kétnaponta, de én nem vagyok mérvadó, mert én "elviselhetetlenül szeszélyes" vagyok.
2011. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!