Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Őszintén név nélkül valljátok...

Őszintén név nélkül valljátok be. Ti milyen sürün fürdötök? És mi a véleménytek erről a modern kori elterjedt szövegröl hogy minden nap kell?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 18:51
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
nem szokott orál lenni 10 nap után. az csak ünneppi alkalmakkor van nálunk. és fürdés után egyből vagy és általában másnap is
2011. febr. 13. 10:30
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
És ha nekem tinédzser korom kezdete óta két nap után tocsog a zsírtól a hajam? Akkor is várjak 5-6 napot?
2011. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
63%
ez csak magyar szokas, hogy naponta furdunk.. Nem egeszseges. Az, hogy a kerdezo 4-5naponta furdik, nem jelenti, hogy nem is mosakodik.. Napi 3furdes.. Sok esz szorult beled, mit ne mondjak.. A borod biztosan halas neked, amiert tonkre teszed..
2011. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:45


Hát semmiképp nem fog segíteni a helyzeten a napi hajmosás. Ha két nap, mire bezsírosodik, akkor mosd két naponta, majd fokozatosan (és ez fontos) csökkentsd a hajmosások számát heti 2re. Nem nagy diferencia, de a fejbőröd hálás lesz érte.

Lehet kapni kifejezetten zsíros hajra való hajszeszeket, samponokat is, érdemes elmenni fodrászkellékesbe, és ott beszerezni az ilyen készítményeket, esetleg beruházni egy gyógyszertárban kapható gyógysamponba.

Egyébként a túlzott faggyútermelésért a férfi hormonok felelősek, lehet hogy neked több van belőle, mint másnak. Valószínűleg egy megfelelő fogamzásgátló tabletta is sokat segítene, konzultálj a nőgyógyászoddal, vannak olyan tabik, amik kifejezetten segítenek az ilyen problémákon.


A fodrász kommentelő

2011. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Minden nap. Ha este elmegyek, hát fürdök reggel... :D Vagy mielött elmegyek. És utána is, mikor hazajöttem. Ha nem megyek semerre télen-összel napi 1x. Nyáron van olyan, hogy lezuhanyzom akár 4-5x is ha nagyon meleg van...
2011. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

minden nap, ritkán van, hogy elalszok délután és nem ébredek fel este szóval nem fürdök, de azt másnap reggel be szoktam pótolni...

mondjuk néha elfelejtem bekenni magam tusfürdővel xD

2011. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Napi egyszer mindenképp, még ha hulla fáradt vagyok, akkor is. Nem tudnék lefeküdni aludni, hogy nem fürödtem le! Amúgy kérdező biztosíthatlak, hogy büdös vagy, csak te nem érzed, mert már megszoktad. Van pár ilyen igénytelen majom a környezetemben, hát mit ne mondjak 3 méter sugarú körben lehet érezni a szagukat...
2011. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Ismerek egyébként egy lányt, aki rendesen naponta tisztálkodik DE szappant, tusfürdőt elvből nem használ. Dezodort, parfümöket sem. Amikor megvan neki, akkor az altesti tájékot lemossa intim lemosóval, de amúgy soha semmit. És képzeljétek, soha nem büdös és a bőre tökéletesen rendben van, nem úgy mint pl nekem, akinek pereg, annyira száraz és viszketek mint a kutya, főleg ilyenkor télen... ezen azért érdemes lenne elgondolkodni.
2011. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Használj natúr szappant.Yamuna,vagy Nesti Dante.És baba testápolót.Nekem nagyon beváltak.Én a nivea babáknak készült testápolóját használom.

2011. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Amikor kedvem van, vagy szükségét érzem. Amíg sportoltam, addig minden nap zuhanyoztam, de most nem látom értelmet. Van, hogy kihagyok pár napot és észre se veszi senki (én se). Mai világba nem tudom miért ilyen nagy divat a túlhigiénia. Régen elvoltak az évi 1-el, most meg minden nap muszáj? Én nem pazarlom az időm, pénzem.
2011. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!