Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy levétele hogyan folyik?

Anyajegy levétele hogyan folyik?

Figyelt kérdés
Sok anyajegyem van, pl tenyeremben, egyéb helyeken, de a hátamon van három nagy. Nem nagyon szoktuk mutogatni orvosnak, viszont attól félek, hogy baj lesz velük. Ha nem is volt eddig, csak szerencse, mivel bárhogy öltözök, bármit veszek fel, vagy kintvan, vagy éppen nincs, és nem egy fogselyemnyi ruháról beszélek, hanem pl békahátú póló, vagy ilyenek, viszont bikiniből kint van az összes, kb kisujj-körömnyiek (és nem négy centis hegyes csicsa műkörömre gondolok). Ha levennék hogyan folyna, lenne-e helye, mennyibe kerülne, stb.. Mindent légyszi:/
2011. febr. 14. 21:05
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem is volt egy az orromon. Bőrgyógyásznak mutattam, aki

javasolta a levételét. Adott egy beutalót a fül-orr-gégészetre, ahol leműtötték, pici vágással. Vettek szövet mintát is. Azóta szépen begyógyult alig látszik.

2011. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, ahogy értelek, ezek nem azok az apró bőrbesimuló anyajegyek, hanem a kidudorodó fajta. Nekem 3 ilyen anyajegyem volt a hasamon. Nem tetszett, ezért elmentem bőrgyógyászhoz, mondta, hogy levehetjük (tisztában volt vele, hogy csak esztétikai okok miatt akarom levetetni). Helyi érzéstelenítés, kivágás, összevarrás, majd varratszedés. 1,5 éve volt kb, a helye még látszik, de nem feltűnő, mivel nem voltak olyan nagyok. És ingyen megcsinálta, bár annyit kellett visszajárni hozzá, amikor kenegette, meg ez az orvos kezelte a tyúkszememet is, hogy anya mondta, hogy adjak neki 5000 FT-ot (borítékban persze), meg a végén kapott még bort meg csokit. Érdekes, de az ajándékok után, nem 2 órát kellett várnom mire behívnak, hanem 10 percet..:D

17/L

2011. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem a csípőmön volt egy zavaró anyajegyem.Engem a bőrgyógyászatról a sebészetre küldtek,egy kis szuri aztán nem éreztem semmit.Kb.1,5-2cm-es volt a vágás,de már jóformán semmi nyoma nincs.Másfél éve vetettem le.

Nekem is küldték szövettanra a levett anyajegyet.

2011. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, kidudorodós fajták, és az hogy látszik, az zavar a legkevésbé, az egyik nagyon csúnya, nem úgy értem, hogy ránézésre, hanem szerintem tuti van vele valami, középen más színű meg mittudomén.. Blö:| A legkíváncsibb arra voltam, hogy varrják-e, de ezek szerint igen.. És varrattal hogy lehet fürdeni, a hátadon feküdni, stb? Nem zavaró?
2011. febr. 15. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A varrat le lesz ragasztva, ameddig le nem szedik és víz nem érheti. Aludhatni aludhatsz rajta szerintem, mint ahogy amikor a tyúkszememet leszedték és összevarrták rá tudtam állni a lábamra. :D Minél előbb csináltasd meg szerintem, az ilyen 'műtéteket' leginkább ősszel és télen végzik. Nyáron ugye nagyobb a fertőzésveszély.
2011. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!