Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyire fájdalmas az anyajegy...

Mennyire fájdalmas az anyajegy levétele?

Figyelt kérdés

Ma megyek plasztikai sebészhez,arcomom van egy anyajegy,azt fogja eltávolítani.Nagyon félek.

Fájni fog az injekció, és a varrás ?:S

16/L


2010. ápr. 5. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem adtak érzéstelenítőt, az egy kicsit fájt, de utána a folyamat alatt semmi, miután elmúlt az érzéstelenítő hatása, egy darabig még éreztem, és voltak apróbb fájdalmaim, nekem egyszerre 2-t vettek le, egyiket hátulról a csípőmről, a másikat a mellem alatt, ahol a melltartó súrolta, vigyázni kellett a hason vagy háton fekvéssel.
2010. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az injekciót épp hogy csak megérzed, nem fáj. Az injekciótól már semmit nem fogsz érezni, a varrásnál azt, hogy húzzák a bőrödet, de fájni nem fog:)

Sok sikert!:Ö

2010. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,most kicsit megnyugodtam :)
2010. ápr. 5. 10:04
 4/10 anonim ***** válasza:
én kedden megyek majd sebésztre. Lécci ird le nekem, hogy mennyire fájt:)
2010. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyibe kerül egy anyajegy levétele?
2010. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem magándokihoz mész hanem a saját orvosodhoz ingyenes
2010. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát hazaértem,és nem történt semmi. Amikor megérkeztünk beszélgettem a dokival,ő elmondta,hogy egy babérlevél alakú vágás lenne az arcomon,és szerinte nem kéne leszedetnem,mert ez sexepil.Azt mondta 12-20éves kor között csúnyábban gyógyul a seb.Mondta,hogy gondoljam meg,ha szeretném leszedi abban a pillanatba,de ha szeretnék időt,akkor hagy.És mondta az asszisztens is,hogy ez szép anyajegy és ő nem szedetné le semmiért :) Úgyhogy még marad egy ideig,szóval meg kell vele barátkoznom :(
2010. ápr. 5. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy tudtak lebeszélni? Ne mond már, hogy nem lenne jobb nélküle? Unokanővérem is leszedette, nem szexis volt, hanem visszataszító (elnézést) a vágás egy fél év múlva gyógyult be neki, úgy értem addig látszott, egyre halványodott és eltűnt.
2010. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem tegnbap vették le és hát mege a levétel nem fáj de ma nagyon fájt.. néha belenyilal a fájdalom utánna abbamarad..:S:S de nem bántam meg mert igy legalább nem kapok bele:)
2010. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

19:35

Mert plasztika sebész és megvárom,míg 20 leszek és akkor normálisan begyógyul.

Amúgy meg olyan helyen van az arcomon,ahol az a "mosoly vonal" és ha leszedik az anyajegyet egy másfél centis heg lenne,ami a "mosoly vonallal" lenne párhuzamos.

Na ez az,ami visszataszító.

2010. ápr. 7. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!