Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma megyek fodrászhoz. Levágass...

Ma megyek fodrászhoz. Levágassam állig érőre az eddig növesztett váll alá kb 13 cm-ig érő hajamat?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni :S


Szóval hosszú haj:

Idősebbnek mutat. (ami ebben a korban fontos az ember lányának /14/)

Imádom a hosszú hajat, kb hátközépig érőre szeretném növeszteni.(bár türelmetlen vagyok)

Ha még hosszabb lenne, akkor nem ugrana össze ilyen göndörre, és nem kéne vasalnom.

Szeretek vele foglalkozni.

Előnyös, mivel kicsit hosszabb nyakam van.

Csajosabb.


Rövid haj:

Pont annyival lenne rövidebb, hogy a töredezett, szálkásabb részektől megszabadulnék.

Már nagyon régóta szeretnék olyat.

Szeretnék változtatni.

Egyesek szerint jól áll.

Egyedibb


Meg az, hogy ha rövid lenne, és esetleg újra hosszút szeretnék,(ami valószínű, mert sokszor gondolom meg magamat) akkor megint beleesnék ebbe a kettő közötti állapotba, amikor a haj stílusosan kipöndörödik a vállról minden irányba. Meg az osztály legnagyobb nyomijának is rövidebb a haja.


Tudom, "nagy probléma"...

Szerintetek?


2011. febr. 16. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hosszúra szavazok, nyárig szépen megnő, ha meg nagyon meleg lesz, még akkor is levágathatod.
2011. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szömörce válasza:
én kb egy hónapja voltam ebben a szituációban. bár nekem nem volt olyan hosszú hajam mint neked (csak vállig érő),de azt is jó sokáig növesztettem. aztán meguntam... rengeteget agyaltam h mi legyen. már korábban is. aztán úgy döntöttem h nem ezen fog múlni az életem :) levágattam olyan rövidre h csak a fülem aljáig ér. szeretem :) és amúgy meg majd visszanő :)
2011. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem maradjon hosszú, hiszen ahhoz több előnyt is tudtál felsorolni, nemde?

Egyébként a hosszú haj nem gondolnám, hogy idősebbnek mutat... viselés kérdése: pl. két oldalt lófarok máris kislányossá tesz, de ugyanebből a hajból egy gyönyörű konty komollyá, felnőttessé!

2011. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha állig fel van törve, akkor mindenképpen vágasd le, onnan már csak tövig tud törni, és ezek szerint sok nem is kell neki. Annyira azért még nem hosszú az a haj, rendszeres vágatás mellett is bőven visszanő másfél év alatt.

Régóta szeretnél rövidebbet, változtatni akarsz, akkor hajrá. Nekem az jön le, hogy annyira sok mindent nem tudsz a hajaddal csinálni, kivasalod, ugyanolyan uncsin nézel ki, mint a többi lány, sivár és engem le is hangol. xD

Amúgy a rövidebb haj öregít inkább általában, bár lehet akármilyen hajad, ha kisminkeled magad, kivasalod a hajad, felveszel egy csőgatyát meg tornacipőt vagy bokacsizmát vagy bumszli sportcipőt, akkor ránézésre is megmondja mindenki, hogy hh, még egy 12-15éves kiscsaj...

2011. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha töredezettek a hajvégek, én mindenképpen levágatnám, de tényleg csak a töredezett részeket.


Mondjuk úgy látom, hogy inkább a hosszú felé húz a szíved.

2011. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nagyon köszi mindenkinek :)

Eddig 2-2


Azért gondolom h idősít a hosszabb, mert a rövidtől gömbölyűbb az arc, ami pedig a kislányokra jellemző vonás.

Baba arc :)


3/4 óra múlva fodrász :O

2011. febr. 16. 14:01
 7/12 anonim ***** válasza:
A töredezett részt mindenképp vágassad le, mert a hosszú, töredezett haj rendkívül ápolatlan hatást kelt. Elsősorban a hajad egészségét tartsd szem előtt! Remélem tudtam segíteni.:)
2011. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi :D

(de nem látszik hogy az, csak ha megfogom, és fény felé tartom)

Sok gondot fordítok az ápolására :)


Amúgy 3 cm-el hosszabb mint először mértem :D

Na indulok :/ :S

2011. febr. 16. 14:44
 9/12 Szömörce válasza:
majd írj h h döntöttél!
2011. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:D

hazajöttem.

És két centivel rövidebb, azaz fel lett frissítve a vágás :)

És most gyönyörködöm a selymes, puha, fényes, és illatos hajamban :) (elég jó a fodrász :D)

folytatom a növesztést :D

2011. febr. 16. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!