Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetne a legjobban...

Mivel lehetne a legjobban kiegyenesíteni a dauerolt hajat? Sampon, pakolás vagy esetleg bármi más? Kinek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod egyenesíteni, akkor minek daueroltattad be? Amúgy sampon, pakolás, balzsam meg a többi kencefice hatástalan, csak reklámfogás. Hajvasaló az egyetlen megoldás, ha kiviszi egyáltalán.
2011. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a dauert elég nehéz kiegyenesíteni, mivel pontosan arra jött létre, hogy állandóan hullámos / göndör legyen. Ha egyenes hajat szeretnél, akkor kár bedauerolni, inkább az alkalmi besütést javasoltam volna. Ha meg nekiállsz egyengetni, tönkremehet a hajad (vegykezelés (dauertől) + pl. hajvasaló együtt nem jó kombó). A hajegyenesítő sampon egészen biztosan nem fog segíteni, nem elég erős egy dauerolt hajhoz.

Én annó nem próbáltam semmivel egyengetni, meg nem is igazán szabad, inkább várd meg, míg elkezdi "elengedni" magát, utána egyenesítheted, persze főleg akkor, ha tisztában vagy vele, hogy a dauerolt rész sose lesz olyan mint régen alapból sem. (Én levágattam utána a hajamat rövidre).

2011. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért csináltattam meg mert fél évvel ezelőtt tetszett de már ahogy nő lefelé így már nem tetszik!Ennyire egyszerű a válasz!És egyenes hajat szeretnék...
2011. febr. 19. 12:03
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem!És ha bedaueroltatnám egyenesre?Az érne valamit?Melyik a károsabb ha vissza daueroltatnám egyenesre vagy ha sütögetem hajsütővel?
2011. febr. 19. 12:06
 5/15 anonim ***** válasza:

12:03-as vagyok.

Sajnos én úgy mentem bele, hogy azt se tudtam, mi az a dauer, főleg hogy anyám intézte az egészet. Amikor megtudtam, hogy ez fél évig így fog kinézni, hát, néztem egyet. De sikerült megbarátkoznom vele.

Amit tippként tudok adni:

-ha mélyen a zsebedbe nyúlsz, biztos lesz valami mesterfodrász, aki tud vele valamit kezdeni (én már láttam rasztát kibontó fodrászt is, és az illető raszta megúszta jól látható károsodás nélkül, hosszú hajjal indított). A vegyi egyenesítést nem javaslom, vagy max akkor, ha jó darab hajadtól hajlandó vagy megválni, mert esélyes, hogy szalmaszerű legyen vagy szimplán halálba töredezzen.

- Másik tipp, ha már annyira lenőtt, hogy legyen fufrud: vágass, és akkor nem olyan gáz, ha nő lefelé. Bár kérdés, hogy hullámos vagy göndör lett-e? Mert hullámossal még elfogadható, ha a töve egyenes + egyenes fufru és fültájéktól hullámos a haj. Láttam ilyet jópár híres csajon. Persze nagyon fontos, hogy a hullámos részt ápold rendesen: mosás után egyszer kifésülöd szépen és utána hajhabbal összeborzolod, balzsamozni sem árt.

Mondhatsz még részleteket, pl. mikor csináltattad, milyenre nagyjából, mennyit áldoznál a hajad hosszából, stb.

2011. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szia!Ha van kedved akkor írok privátot,meg küldök képet hogy most hogy néz ki!?
2011. febr. 19. 12:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze, oké, priviben válaszoljak, vagy itt?
2011. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
sya küldtem privit írj vissza és akkor küldök képet :)
2011. febr. 19. 12:32
 9/15 A kérdező kommentje:
Szia!vmiért nem jó nálam az email,nem tudok belépni vmi van a kiszolgálóval!Leírom ide az infókat!Nagyon kicsi tincsekre lett dauerolva a hajam 2010 augusztusában most már inkább hullámos,már nincs akkora oroszlán sörényem :) A hajam hossza 40cm kb és abból 10cm kb a lenőtt rész!Azóta amióta be van dauerolva max ha 20-szor vasaltam!Használok hajpakolást placentásat,bánfi samponnal mosom a hajam.De a sampon szerintem kicsit szárítja a hajam...A végére használok avonos hajvégápoló szérumot.Nem tudom hogy lenne e értelme egyenesíteni vagy inkább várjak vele míg teljesen kidobja?!
2011. febr. 19. 12:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Lassú nagyon a netem, tudnál adni privátban egy msn címet? Felveszlek. Ha nincs, akkor csak szólj és válaszolok itt.
2011. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!