Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetne a legjobban...

Mivel lehetne a legjobban kiegyenesíteni a dauerolt hajat? Sampon, pakolás vagy esetleg bármi más? Kinek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 11:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon lassú...:( Válaszolj itt mert ha az msnt is bekapcsolom akkor még lassúbb lesz...Köszi :)
2011. febr. 19. 13:32
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, 10cm aránylag egyenes, igaz? Abból simán kijön egy fufru (ha az arcformádnak megfelel, választhatod az egyenlő hosszú fufrut, mert az bár kontrasztban áll a hullámos hajjal, valamiért mégis eléggé divatos). A dauerolt rész nem lesz soha olyan, mint régen, mindig látszik majd rajta, hogy valamitől megsérült (később szálkás lesz esetleg ha nem csináltatod újra) - szóval ha le szeretnéd növeszteni, akkor ne fésülgesd, ne próbáld egyenesíteni, hagyd csak, hadd legyen hullámos. Én mindenképp a fufrus megoldást javaslom. Növeszd és vágasd mindig vissza annyival, amennyivel megnőtt, így szépen lassan megszabadulsz tőle.
2011. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Megint én... :)

Eszembe jutott, hogy ha ilyen hosszú a hajad, akkor csinálhatnál a dauerolt részből kontyot, és akkor teljesen normális, ha a töve egyenes. Szép és nőies frizura, láttam ilyet is élőben, és szerintem az illető akin láttam, szintén lenöveszti vagy épp szeretné ritkábban daueroltatni, mégis, nem ápolatlan meg semmi ilyesmi. Egyszerűen jól néz ki, és aránylag hamar meg is van (és itt is trendy az egyenes - hullámos kontrasztja, bár nem olyan feltűnő).

2011. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Frufrut nem szeretnék mert az nem tetszik,de a konty elég jó ötlet,meg is csinálom!Köszönöm szépen az ötleteidet,meg a tanácsaidat!:)
2011. febr. 19. 13:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. :)
2011. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!