Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném vágatni a hajamat...

Trabantosnéni kérdése:

Le szeretném vágatni a hajamat. Nálatok mik a tapasztalatok? 15/L

Figyelt kérdés
...
2011. febr. 19. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Milyen tapasztalatokra gondolsz?

Nekem egész életemben derékig érő hajam volt, 1 éve levágattam, azóta sokkal jobb, ha meg hosszú hajra vágyom veszek póthajat és felcsatolom, piacon 2000 ft, nem sok érte:D

2011. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én régebben levágattam a derékig érő hajamat, akkor jo volt, mert kevés macera járt vele, de most már megbántam hogy alig ér a vállamig. Két éve növesztem, de nem nagyon halad.. én nem vágatnám le mégegyszer ha választhanék. : )
2011. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg fogod bánni..
2011. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én az utóbbi 5-6 évben, 2x voltam fodrásznál, s mindkettőt megbántam.:) 15/L
2011. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12 évesen vágattam le derégkig érő hajam és azóta is bánom :( most hátközépig ér, mert persze azóta nem növesztettem nagyon (váll alá ért picit), de már egy éve azon vagyok, hogy nem vágatom, még 10-15 centi és elégedett leszek :)


19L

2011. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!