Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok palette deluxe...

Tapasztalatok palette deluxe 100 platina szőke? Ha ezzel befesteném az egész hajamat milyen színűt kapnék?

Figyelt kérdés

A hajam feketére volt festve, de már kikopott és olyan sötét barna színe van, feléig lenőtt, az eredeti hajszínem világos barna válig érő!

Itt néztem hogy milyen színből milyen árnyalatot lehet kihozni: [link]


2010. dec. 9. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


én ezzel festettem a vörös hajam. két hajfestés után fehér voltam.

2010. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Yldo válasza:
nekem festett barna a hajam ha én rákenem azt a festéket akkor világosít rajta valamit??
2010. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. igen
2010. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Yldo válasza:
Öm kb 2 hónapja kimosható szilva lila lett rá kenve megy a színe nagyon , de még egy picit látszik, ha erre kenem a szőkét is világosít rajta? Lehet belőle világosabb barna? vagy vöröses színt kapok?
2010. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első válaszóló!

És mennyire volt lenőve a hajad?

Nagyon látszott az eltérés mikor előszőr befestetted a szőkével?

Amúgy milyen az eredeti hejszíned?

2011. jan. 17. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
olyan 1,5-2 cm volt lenőve és középbarna az eredeti, a másik válaszolónak meg üzenem, hogy szerintem kicsit narancsos lesz, de mondom én vörösből 2 festés után FEHÉR lettem.
2011. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!