Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitcsináljak vele? (Kérdésed...

Mitcsináljak vele? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve vasalom a hajamat és tönkre tette a hajamat töredezik meg hullik is a hajam meg minden.Majdnem minden nap vasaltam a hajamat most már szűkítettem a kőrt,most már csak hétfőn és szerdán vasalom,hővédőt nem használtam ha tudtok valami jót az is sokat segítene meg,hogy egy kicsit rendbe hozza van valami sampon,balzsam,pakolás esetleg valami vitamin vagy valamik amitől jobb lesz és nem lesz ennyire roncs a hajam?(és ne írjatok olyat,hogy hát akkor miért vasaltad meg ilyenek tudom megbántam de ha nem vasalom akkor meg nem áll sehogy :/)

Előre is köszönöm.


2011. febr. 19. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nem fogsz örülni,de a legjobb megoldás az lenne,ha valamennyit vágatnál belőle. Sajnos nincs olyan szer ami a széttört hajszálakat végleg összeragasztaná.

Aztán Serical Placenta vagy Latte hajpakolás - fodrászkellékesnél tudsz venni,a legjobb:)

2011. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb ha levágatnád az eltöredezett részt...

Samponok és balzsamok közül ajánlani tudom a Revalid-ot. Egy picit drága de nagyon nagyon jó.

Én hővédőnek a got2be spray-t használom, ami 200 fokig véd.

Vasalás helyett pedig inkább vegyél, kiegyenesítő hajpakolást. Fodrászkellékesnél lehet kapni professzionálisokat, amik nagyon jók. És lehetőleg minél kevesebbet vasald.

2011. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm,hogy írtatok aranyosak vagytok megy a pluszos :D

Hát az a gond,hogy így is épp,hogy eléri a vállamat olyan rövid a hajam múlthéten voltam vágatni így még rövidebb lett, ha hosszú lenne akkor simán levágatnám de így már nem akarok meg már nagyon nincs is hova :/

De amit mondtatok azokat megveszem minél hamarább és még egyszer köszönöm,további jó estét.

2011. febr. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!