Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arányban kell keverni...

Milyen arányban kell keverni a szőkítőport és az oxi krémet (12%-os)?

Figyelt kérdés
cssak melírt akarok a hajamba vele
2011. febr. 20. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Biztos vagy benne? Nem lenne jobb egy szakemberre bízni?

Akár ki is hullhat a hajad-vagy megsérülhet a fejbőröd!

Milyen színű hajba akarsz melirt?

2011. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csokibarnába! Mért aggódik mindenki ennyire?Annyit olvastam már itt szőkítésről és mindenhol csak leszólták az embert! Egy tök egyszerű és normális dolgot kérdezek!Nem hófehérre akarom hanem VILÁGOSABB tincseket akarok bele nem az egészet! Tisztában vagyok a dolgokkal és a fodrász is ugyanúgy el tudja szúrni!
2011. febr. 20. 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

szerintem nem kellene ezen annyira kiakadni.Csak figyelmeztetni akart: ) A fodrásznak pedig szakmája van,vagyis ezt tanulta,tehát kisebb a valószínűsége hogy jobban és hamarabb eltudja szúrni mint te.

Nem akarlak megbántani,de tényleg jobb lenne egy hozzá értő fodrásszal megcsináltatni.

De visszatérve a válaszra:

Nem tudom pontosan,de ha annyi sok mindent olvastál róla akkor biztosan megtudod tippelni.

Sok szerencsét

2011. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem lecseszni akartalak, csak felhívni a figyelmedet arra, hogy milyen következményekkel járhat-pl a barátnőmnek így hullott ki a haja és égett le a fejbőre. Még mindig kisebb az esély arra, hogy egy fodrász szúrja el, akinek az a szakmája és tanulta, minthogy egy laikus, aki nem ért hozzá, mert te sem tudod, hogy hogy kell összekeverni az arányokat!

Dönts belátásod szerint-én csak a véleményemet mondtam el!

2011. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
első voltam
2011. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
itt aztán segítőkész emberek vannak! Tudjátok nem mindenkinek van annyi pénze mint nektek, hogy csak úgy fodrászhozz rohangáljon! És ha nem tűnne fel pont ezért kérdezünk ilyeneket mert nem akarjuk elszúrni és bízunk abban, h van aki segít és nem lebeszél mindenről!
2011. febr. 20. 14:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Most miért akadsz ki????????????? Akkor csináld, ne akadj ki, ha valaki segíteni próbál, és tanácsokat ad!!! Remélem akkor is ordibálni fogsz ha elégeted a hajad!

Sok sikert hozzá

2011. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nem ordibálás! Csak ha egyszer megkérdezem akkor nem egyből azzal kell jönni hogy ne ne csak elbaszod menj fodrászhoz! Egy ember aki nem fodrász talán annyira hülye, hogy nem képes semmire? Gondolom a családodban akkor nincs is aki kitud cserélni mondjuk egy villanykapcsolót! Mert nem vilanyszerelő a szakmálya!Fondolom akkor te is mindenben másra hagyatkozol!Nem vagyok buta és meg tudom csinálni amit kell és nem esek kétségbe!
2011. febr. 20. 15:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam hogy neee!!!!!!!! hanem a tanácsomat írtam le!

Légy talpraesett-HAJRÁ!

2011. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
........jah és nem hagyatkozom mindig másra, csak amihez nem értek vagy ha nem vagyok biztos valamiben-azt inkább szakemberre bízom...ennyi......
2011. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!