Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kaptam Tunéziából Henna port,...

Kaptam Tunéziából Henna port, meg sablonokat, de sajnos nem tudom, mivel és milyen arányban kell higítani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia én így szoktam:

két kiskanál kristálycukorra tégy annyi citromlevet, hogy bőven ellepje, 5-10 csepp eukaliptuszolajat, majd apránként tedd hozzá a port, addig amíg fogkrém állagú nem lesz.

Minimum 24 órát pihentetni kell hűtőben a tölcsérbe töltve. Utána használható!

2011. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors segítséget :)
2011. aug. 10. 11:07
 3/14 A kérdező kommentje:

ebben esetleg tudsz nekem még segíteni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2011. aug. 10. 11:10
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Kaptam de nem szerettem. Lassú kínhalál :)

Én a gyanta híve vagyok

2011. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én is most kaptam a páromtól,már régóta szerettem volna egyet,mert unom a borotválást...:)
2011. aug. 10. 11:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen leírja a helyes elkészítési módját. Annyit tennék hozzá, hogy az olaj ugye azért kell, hogy minél könnyebben és mélyebben beszívódjon a bőrbe a keverék, és tartósabb legyen a henna. Az eukaliptusz olajnál sokkal jobb a jojobaolaj, mivel ez hasonlít legjobban a bőr által termelt olajhoz. Az eukaliptusz olajnak jó illata van, de az eukaliptusz veszélyeztetett fafajta és ezen kívül ehhez nem is szükséges, szerintem ne használjuk feleslegesen. Ha csúnyán köhögsz akkor viszont éjszakára párologtatáshoz jó, de feleslegesen ne pazaroljuk...
2011. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a degítséget,ment a zöld kéz :)
2011. aug. 11. 07:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Köszi a tippet, ki fogom próbálni jojobával!!!

Úgyis kísérletezgető stádiumban vagyok, hogy hogyan tehetném sötétebbé a hennámat, ill. sokan feketét akarnak inkább és nem barnát. Hobbiból szoktam hennázni ismerősöknek, de igyekszem az igényekhez alkalmazkodni :)

2011. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a fekete henna az nagyon egészségtelen, árulnak olyat, de a legtöbb embernél allergiát okoz mert nem természetes anyagokból van.

Viszont lehet kapni boltokban testfestéket, ami van mindenféle színben és teljesen ártalmatlan. Azt használhatod henna helyett ugyanazzal a módszerrel. Igaz, hogy annak pedig az a hátránya, hogy nem marad fenn, hanem lemosható. de buliba pl tökéletes...

2011. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igazából idén már nem biztos h nekiállok,majd jövőre...lemosható testfestéket nem fogok venni,nem igazán járok bulizni...:)
2011. aug. 11. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!