Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés, de mégis hogyan?

Hajnövesztés, de mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. meg szeretném növeszeni a hajam, most vállig érő, és eléggé száraz ,mert többször lett leszivatva, és festve... olajozom, hajvégápolókat használok, s bánfi hajszeszt most kezdtem el.. de nem akar nőni. Derékig érő hajat szeretnék. Vágassam át valami fazonra, vagy hagyjam, hogy nőljön, ne nyúljon hozzá fodrász?
2011. febr. 20. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a Bánfi hajszeszt most kezdted el használni és nincs eredmény ne csodálkozz, a kúra hossza 3-4 hónap, de ez rá is van írva. A hajnövesztés hosszú folyamat, ne egy hónap alatt akarj derékig érő hajat. Ápold a hajad, pakolásokat is használhatsz, olvass itt utána, mert ezen az oldalon mindennap van legalább egy ilyen kérdés, vagy más fórumokon is olvashatsz különböző praktikákról. Csodát semmitől se várj, és nem attól leszel boldog ha derékig ér a hajad.
2011. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ricinus olajas pakolást próbáltad már? :) Nagyon sokan írták, hogy ettől tényleg nő a haj, bár zsírosíthat kicsit. De ha neked alapból száraz hajad van akkor nem baj! :)
2011. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fejenállás, napi 2x 20 msp.:) nekem bevált!:) ha érdekel, leírom , hogy miben segít stb...

jó éjt! 15/L

2011. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ricinus tényleg jó :) én kombináltam bánfi hajszesszel és egy ideig sampont is használtam, de a szesz és a ricinus kombinációja a legjobb (Y) :) hetente egyszer csináld és csodákra képes!!!
2011. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ricinus olaj nem érdekel.. próbálltam már, de nem jött be. A fejenállós érdekelne. Kedves hajdoktor: a festéstől, szívatástól, illetve vasalástől lehetséges hogy kevésbé nő a haj, vagy létezik olyan hogy valamitől megáll a növésben?
2011. febr. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!