Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lehúzható arcmaszk kitépheti...

A lehúzható arcmaszk kitépheti az arcról az apró szőrszálakat?

Figyelt kérdés
Ma használtam elősször Avonos lehúzható arcmaszkot, amikor megszáradt húztam le és éreztem hogy a szám fölött és az arcom szélén azokat az apró szőrszálakat tépi. Kitépheti az arcmaszk ezeket az apró szőrszálakat vagy nem? Esetleg ha kitépte utánna sötétebb és vastagabb szőrszál nő a helyére?
2011. febr. 21. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony! Lefelé húzd a maszkot, és próbáld megtalálni azt az időt, amikor még nem száradt rá teljesen de már le tudod húzni egyben.
2011. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam, hogy kitépné, de ha neked igen, akkor egy szivaccsal bevizezed, mikor megszáradt, és azzal mosod le, akkor nem kell lehúznod sem. :-)
2011. febr. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire lesz kemény.Egy jó tanács,oldalról húzd,mivel valaki azt mondja fentről lefelé valaki fordítva vallja én meg így tanultam,hogy halánték felől kell.
2011. febr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sose tépte ki a szőrszálakat, de ha neked mégis, akkor sem tartom valószínűnek, hogy emiatt vastagabb szálak nőnének vissza.
2011. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ilyet még én sem tapasztaltam. de szerintem sem fog erősebb szőr nőni ott ha mégis ilyen történt veled :D

L*-*

2011. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az van rajta hogy 20 percig kell rajta hagyni, tegnap már eléggé rászáradt az arcomra. Ma kipróbáltam megint, csak 15 percig hagytam rajta és nem húzta sehol a szőrt, szóval szerintem túl sokat volt rajta és nagyon rászáradt.
2011. febr. 22. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!