Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mellbimbók körüli szőrszálak...

A mellbimbók körüli szőrszálakat hogy lehet eltüntetni? Ez másnál is előfordul?

Figyelt kérdés
Nincs pasim de ha lesz biztosan zavarni fogja
2011. júl. 12. 02:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szemöldökcsipesz
2011. júl. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mindenkinél,szemöldökcsipesszel távolítsd el.
2011. júl. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ezzel mindenki így van. Ahogy az előttem szólók is mondták, húzd ki! Kinő újra ugyan, de akkor megint ki kell húzni. Az ilyen kis huncutságoktól nem unatkozik az ember lánya ...
2011. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ne huzd ki, szerintem szexy;) 19/F
2011. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha kihúzom nem fog erősebben visszanőni?
2011. júl. 12. 12:36
 6/13 anonim válasza:
nem szabad kihúzni... legalábbis nekem begyulladt és bőrgyógyászhoz kellett mennem :S csak vágd le egy ollóval a tövénél :D
2011. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
már egyszer levágtam de akkor megerősödött :S
2011. júl. 12. 22:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Húzd ki, ne cicózz má! Ja, és a pasikat valóban zavarja. Az enyém, kifejezetten kérte, hogy tüntessem el, pedig semmiért nem szokott szólni, ez volt az egy, ami nem tetszik bennem. De hálistennek könnyen megoldható probléma. Ne vacakolj annyit vele. Nem fog megerősödni, csak újra és újra kinő. Ez az élet rendje :-) Az, hogy valakinek egyszer begyulladt, nabumm, az meglehet, de azt tudni kell, hogy a kivételek erősítik a szabályt. A legtöbb csajnak van(nak) ilyen szőrszála(i), ne aggódj nem Te vagy egyedül ezzel. Ha csak vagdosod, szúrja a jövendőbeli fiatalembert :-) és amúgy ronda is. Szemöldökcsipesszel, megfogod, kihúzod. Kész. Ne lamentálj ezen ennyit. Szia
2011. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó ég, ennyit szórakozni ezzel:D nekem is van 2, kb 2 havonta látom őket, vagy még ritkábban:D kihúzom, és kész:)
2011. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

bocs az offért!!!!!!

de ha szemöldök csipeszel húzod ki az nem fáj??

2011. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!