Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 Évesen egyáltalán lehet...

Gitarhero kérdése:

15 Évesen egyáltalán lehet kopaszodni?

Figyelt kérdés
15 Éves vagyok és elkezdtem elég keményen kopaszodni már vagy fél éve....Nem tudom mitől. Sokan mondták, hogy ez lehet genetika, de én mér nem láttam 15 éves kopaszodó gyereket.Érdemes lenne kivizsgáltatni, hogy ez mitől lehet?
2011. febr. 22. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet , mindenképpen menyél orvoshoz , egyik, ismerősömnek a szemöldöke kezdet hullani és kilett véve a mandulája . A tested lehet hogy így jelez , hogy valami nem stimmel .
2011. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A hajhullás belsőszervi elváltozásokra utalhat. Nem árt egy belgyógyászati kivizsgálás. De arra is van esély, hogy szimpla genetika. A családban mennyire hajlamosak a férfiak a kopaszodásra?

Egyik ismerősömnek pl. 17 évesen egy jó nagy foltban megőszült a haja...Vannak érdekes dolgok...

2011. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Genetikai kopaszodás szerintem is korai 15 évesen. Fordulj orvoshoz, illetve létezik ilyen speciális fejbőr és haj vizsgálat (nem olcsó)
2011. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen lehet,és ez nem genetika és nem gyulladás és ez nem hétköznapi hajhullás,ez a fejbőr megfázását jelenti!Tél van,néha még a sapka sem elég ha gyengék a hajszálaid!És ha megfázik a fejed,akkor elkezd a hajad ritkulni hullani,ami súlyos esetben kopaszodáshoz vezet!

És ez nem volt probléma mert nem vetted észre,és mikor bejött a nagy hideg akkor valószínűleg jobban rákezdett mint azelőtt pár hónappal!ű

Ősszel egy nagy szélben is megtud fázni a fejbőröd nemcsak télen!

2011. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ezt vissza lehet valahogyan fordítani mert elég kellemetlen ez nekem....:S
2011. febr. 22. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:

igen!

Orvossal!

2011. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És milyen orvos? Házi vagy Bőrgyógyász vagy milyen?
2011. febr. 23. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem háziorvos, és majd ő tovább küld. Ha nem vesz komolyan, akkor bőrgyógyászt próbálj, oda nem kell beutaló.
2011. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!