Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből barnát? Lent.

Szőkéből barnát? Lent.

Figyelt kérdés

Most szpke hajam van.. elég vékonyszálú.. mégjobban tönkremgy és amúgy sincs sok hajam..át akarom festetni barnára.. első festésre sikerül szerinted? nem lesz fekete ? nem lessz foltol? mármint a lenőtt hajat nem más színűként fogja be? sötét barna a hajam, szerintem olyen másfél 2 centi le van nőve..félek hogy azt feketére fogná be.. Ilyen hajszínt szeretnék:

[link]


ilyen van most: [link]


2011. febr. 22. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább vörösesbarna hajszín, amit linkeltél. Nekem is ilyen színű a hajam most, az eredeti meg sötétebb barna. Én a perfect mousse-al festem, és nekem nem sötétíti be.
2011. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tövét ne festesd be, amúgy sötétebb lehet a színe, de ha normál samponnal mosod egy párszor a hajad akkor szépen ki fog kopni.Amúgy amikor nekem is be lett festve a hajam barnára, akkor foltos lett, és még mindig vannak benne foltok, talán a fodrász tudna vágni olyan hajat, amibe nem látszana.
2011. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a perfect mousse jó lehet, mert olyan mintha hajat mosnál, tehát nem biztos, hogy foltos lesz.
2011. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akarok vágatni mert ígysem túl hosszú a hajam..eddig póthajam volt, szőke hátközépig érő..de ráuntam..://
2011. febr. 22. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!