Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből barnát de ne legyen...

Szőkéből barnát de ne legyen zöldes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szőke lettem festett feketéből, de nagyon megbántam. Feketére nem szeretném visszafesteni, világos barnát szeretnék, mint amilyen a sötétszőke, szóval kb 7es színmélységre gondoltam. Félek hogy zöldes beütése lenne ráfestve erre a szőkémre. Aki ért hozzá légyszives írjon,mennyi az esélye h olyan lesz, vagy hogy lehetne kiküszöbölni, mire figyeljek oda stb. Gondolom ha sötétbarnát festenék rá tuti nem lenne zöld, de én nem szeretnék visszasötétedni.
2009. aug. 20. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy mennyire szőke mert ha nagyon világos akkor nyugodtan ráfestethetsz barnával mert akkor nem fog elszíneződni, viszont ha sötét vagy arany szőke akkor lehet hogy 2x kell festetni hogy elérd a kívánt árnyalatot. :)
2009. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!