Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most voltam kozmetikusnál,...

Most voltam kozmetikusnál, mit csináljak hogy ne jöjjenek vissza a pattanások?

Figyelt kérdés
Akárhányszor kozmetikusnál vagyok, mindig visszajönnek a pattanások..Mivel kenjem, vagy mit tegyek hogy most ne jöjjenek ki megint?
2011. febr. 23. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha olyan a bőrtípusod, akkor nem tudsz sokat tenni ellene. Csak az idő segíthet. Ha jó a kozmetikusod, az sokat javíthat.

Ha sok a pati, segíthet a kénes rázókeverék, dermafil paszta. Arclemosó tejet és tonicot a kozmetikustól kérjél, mert a "DM"-esek nem valami jók.

2011. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztítsd minden nap és semmi esetre se nyomkodd! :) Ne járj túl gyakran kozmetikushoz, bármennyire is finoman nyomkod, a nyomkodás nem tesz jót a bőrödnek, csak "irritálja'. Max két havonta 3szor járj :)
2011. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!